TOR STEEL RING

nawierzchnia:asfalt
długość1300 m
szerokość10 m
typtor wyścigowy
zakrętyzakręty: 11 (5 w lewo, 6 w prawo)
tor Steel Ring

Tor wyścigowy Steel Ring

Tor Steel Ring to obiekt motoryzacyjny zlokalizowany tuż za Polską granicą, w czeskiej miejscowości Trzyniec (ok. 10 km od Cieszyna). Pętla toru o długości 1,3 km pokryta jest asfaltem, natomiast 10-metrowa szerokość trasy zapewnia bezpieczną i pewną jazdę każdym autem. Trasa toru obejmuje 11 zakrętów. Różnica wysokości na torze wynosi 7 m.

Jazda na torze Steel Ring

Tor wyścigowy Steel Ring to nowoczesny obiekt, który pozwala wykorzystać wszystkie możliwości sportowych samochodów i poczuć prawdziwą przyjemność jazdy. Kompleksowe zaplecze medyczne oraz techniczne zapewnia bezpieczeństwo podczas przejazdów. Osoby towarzyszące mogą w komfortowych warunkach obserwować jazdy uczestników eventu z tarasu widokowego. Na terenie obiektu znajduje się również sala konferencyjna, restauracja, zaplecze sanitarne oraz Wi-Fi.

Nasza oferta na torze Steel Ring

Na torze Steel Ring każdy kierowca, niezależnie od doświadczenia, może przeżyć prawdziwą motoryzacyjną przygodę, pełną niezapomnianych wrażeń i emocji. W ofercie znajdziesz tu jazdy najlepszymi sportowymi samochodami.

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej