TOR SILESIA RING GŁÓWNY

nawierzchniabeton
długość3600 m
szerokość12-15 m
zakręty15 (9 prawych, 6 lewych)
najdłuższa prosta600 m
typtor wyścigowy
tor poznań

Tor Silesia Ring Główny

Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim to profesjonalny obiekt, zlokalizowany ok. 30 km od Opola i ok. 8 km od autostrady A4. Tor liczy 3,6 km długości i zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi, dzięki czemu pozwala poczuć przyjemność szybkiej jazdy w bezpiecznych warunkach. W pobliżu toru wyścigowego w Kamieniu Śląskim znajdują się również tor do jazdy off road oraz quad cross.

Historia toru

Tor Silesia Ring jest jednym z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce i pierwszym profesjonalnym torem wyścigowym na Opolszczyźnie. Zbudowany został w 2016 roku na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim k. Opola. Obiekt powstał głównie z myślą o celach szkoleniowych i doskonaleniu technik jazdy, ale organizowane są na nim również różnego rodzaju imprezy masowe, wydarzenia sportowe, pikniki oraz eventy motoryzacyjne.

Nasza oferta

Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi autami takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GT-R.

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej