Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Szkolenia
 4. Szkółka Motocross
 5. Szkółka Motocross – Sękocin Stary

Szkółka Motocross – Sękocin Stary

Cena: 450 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0005778

Miejsce realizacji

ul. Graniczna 15, Sękocin Stary

Czas trwania

Jedno spotkanie trwa 2 h.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Motocykle dobierane są przez instruktora, względem wieku, wagi, wzrostu oraz doświadczenia. Do jazdy używane są motocrossy o pojemności od 50 cm³ do 450 cm³. Sesje odbywają się w grupach w soboty i w niedziele.

Obowiązujący strój

Dowolny, który może się zabrudzić. Na miejscu uczestnik otrzyma strój ochronny.

Sezon

Atrakcja sezonowa. Realizacja w miesiącach: III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Na miejsce realizacji należy zabrać voucher prezentowy.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Szkółka Motocross – Sękocin Stary 

Szkółka motocrossowa skrojona z myślą o dorosłych entuzjastach motocykli. Dostępne są trzy różne opcje, aby sprostać różnorodnym potrzebom: pierwsza to sesja zapoznawcza, która umożliwia wstępne zaznajomienie się z motocrossowym środowiskiem. Druga opcja obejmuje serię czterech sesji na własnym motocyklu, zapewniając praktykę na własnym sprzęcie. Natomiast trzecia opcja to cztery sesje z wypożyczonym motocyklem wliczonym w cenę. 

Miejsce realizacji szkolenia to Sękocin Stary, położony niedaleko Warszawy. To doskonałe połączenie przygody motocyklowej z profesjonalnym podejściem instruktorów, które zapewnia bezpieczeństwo i rozwój umiejętności w motocrossie dla dorosłych uczestników.

Szkółka Motocross

Zajęcia są doskonałe dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania – od początkujących, przez średnio zaawansowanych, aż po ekspertów w motocrossie. Osoba obdarowana naszym voucherem będzie miała okazję zdobyć niezbędną wiedzę do bezpiecznej jazdy na torze motocrossowym, niezależnie od jej aktualnych zdolności. Może również doskonalić już posiadane umiejętności, pod okiem doświadczonych instruktorów, co pozwoli jej jeszcze bardziej opanować sztukę jazdy motocyklem w terenie.

Program szkolenia (4 sesje):

 • Wprowadzenie – Przekazanie podstawowych informacji dotyczących budowy silnika i motocykla oraz omówienie zasad panujących na torze. Przekazanie wiedzy na temat prawidłowej pozycji na motocyklu, omówienie zasad dotyczących stroju kursanta oraz prawidłowego doboru ochraniaczy. Oswajanie się z motocyklem, pierwsze próby ruszania oraz zatrzymywania się.

 • Jazdy próbne – Przypomnienie zasad z poprzednich zajęć, szybkie przypomnienie dotyczące ruszania i zatrzymywania się. Jazda po płaskim odcinku w pozycji stojącej oraz siedzącej. Krótka jazda po torze motocrossowym, zapoznanie się z elementami akrobacji oraz nierównościami toru.

 • Szlifowanie pozycji wyjściowej – Jazda w pozycji stojącej, doskonalenie pozycji na motocyklu. Ciąg dalszy oswajania się z elementami toru, pierwsze próby z elementami akrobacji. Nauka jazdy w pozycji stojącej na prostych odcinkach oraz w pozycji siedzącej w zakrętach. Wpajanie prawidłowych nawyków.

 • Doskonalenie pokonywania zakrętów – Przypomnienie poprawnej pozycji w zakręcie, przejazdy pokazowe. Pokonywanie zakrętów z nogą w prawo/lewo (zwracając uwagę na dosiad, łokcie, tułów, nogę). Pokonywanie dwóch zakrętów na raz.

 • Jazdy na czas – Pokonywanie toru na czas (element rywalizacji), nauka startów z bramki (operowanie sprzęgłem i gazem, szlifowanie pozycji na motocyklu).

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem przygody, instruktor dokładnie omawia z uczestnikiem zasady bezpieczeństwa oraz techniki jazdy. Instruktor towarzyszy uczestnikowi przez cały czas, dbając o bezpieczeństwo oraz prawidłowy przebieg szkolenia. Trudność przeszkód jest dostosowywana indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby biorącej udział w atrakcji. Należy pamiętać, że uczestnictwo w aktywności jest zabronione pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji.

 • Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów i pod ich stałą opieką.

 • Program usługi jest różny w zależności od wybranej opcji.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.