Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom
  5. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Jastrząb

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 719 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006691

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ariel Atom na Torze Jastrząb w Radomiu

Udaj się na przejażdżkę luksusowym samochodem marki Lamborghini Gallardo, a następnie zasiądź za kierownicą szybkiego i zwrotnego Ariela Atoma. W trakcie eventu organizowanego na Torze Jastrząb w Radomiu będziesz miał szansę porównać ze sobą te dwa zjawiskowe auta sportowe i przekonać się, które lepiej sprawuje się podczas przemierzania kolejnych zakrętów na pętli.

Lamborghini Gallardo i Ariel Atom

Główną zaletą Lamborghini Gallardo jest jego szybkość, dochodząca do 315 km/h dzięki 5,2-litrowemu silnikowi o mocy 560 koni mechanicznych. Z kolei Ariel Atom zachwyca czasem, jakim rozpędza się do setki, nieprzekraczającym 3 sekund. W brytyjskim aucie silnik posiada pojemność 2 litrów, a jego moc szacowana jest na 310 koni mechanicznych.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

ARIEL ATOM

315 km/h

Prędkość max

225 km/h

5,2 l

Silnik

2,0 l

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

2,8 s

560 KM

Moc

310 KM

Tor Jastrząb Radom

Tor Jastrząb mieści się w odległości ok. 30 kilometrów od Radomia. Gdy powstawał, został okrzyknięty jednym z najnowocześniejszych obiektów szkoleniowo-treningowych w całym kraju. Spełnia on najwyższe standardy jakości przyjęte w Europie. Corocznie odbywają się na nim liczne eventy motoryzacyjne i inne imprezy przeznaczone dla entuzjastów prędkości. Pętla posiada asfaltową nawierzchnię osiągającą 2400 metrów długości, która to służy testowaniu osiągów sportowych pojazdów. Celem powstania obiektu była pasja twórców połączona z chęcią stworzenia przestrzeni odpowiedniej dla integracji fanów motoryzacji, gdzie mogliby oni wymieniać się doświadczeniami.

Voucher na prezent

Chwilę po zakupie otrzymasz voucher gotowy do wydrukowania i wręczenia. Jeśli chcesz zaskoczyć obdarowywanego, możesz skorzystać z wersji vouchera tradycyjnego z wysyłką, który przyjdzie pod wybrany adres zapakowany w gustowną kopertę.

Bezpieczeństwo

Przed wjazdem na tor przejdziesz krótkie szkolenie. Dzięki niemu poznasz zasady bezpieczeństwa panujące na torze oraz na terenie całego obiektu. Wraz z instruktorem w roli pasażera odbędziesz przejażdżkę po pętli. W każdej chwili możesz zwrócić się do niego ze swoimi pytaniami i wątpliwościami, które ten niezwłocznie wyjaśni, czuwając jednocześnie nad realizacją kolejnych punktów eventu motoryzacyjnego.

Jak wygląda realizacja

  • Przyjdź do punktu obsługi klienta mieszczącej się przy torze i dokonaj swojej rejestracji.
  • Przed jazdą odbędziesz krótkie szkolenie z zasad panujących na terenie obiektu.
  • Możesz przedłużyć swój pobyt na torze, przyglądając się poczynaniom innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.