Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom
  5. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006711

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ariel Atom na pętli głównej toru w Poznaniu

Na pętli głównej toru wyścigowego w Poznaniu czekają na ciebie ekstremalnie szybkie Lamborghini Gallardo oraz awangardowy Ariel Atom. Wybierając voucher na przejażdżkę tymi sportowymi samochodami, fundujesz sobie moc emocji i niezapomnianych wrażeń, które zyskasz po przemierzeniu ponad czterokilometrowej trasy.

Lamborghini Gallardo i Ariel Atom

Mało które auto prezentuje się na torze tak zjawiskowo jak kultowe Lamborghini Gallardo o opływowym kształcie i ostrych liniach świateł. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów tej marki. Jego prędkość dochodzi do ponad 300 km/h, czyniąc go zabójczo szybkim. Zmierzyć się z tą niezwykłą maszyną może jedynie niesamowicie zwrotny i lekki Ariel Atom o otwartym nadwoziu i tylnym napędzie. Jego parametry również wypadają imponująco, zwłaszcza jeśli zwrócimy uwagę na jego czas rozpędzania się do setki, wynoszący jedynie 2,8 sekundy.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

ARIEL ATOM

315 km/h

Prędkość max

225 km/h

5,2 l

Silnik

2,0 l

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

2,8 s

560 KM

Moc

310 KM

Tor w Poznaniu

Pętla główna toru wyścigowego w Poznaniu znajduje się w odległości około 9 kilometrów od miasta. Jest to najnowocześniejszy i zdecydowanie najdłuższy obiekt tego rodzaju w całym kraju. Właścicielem tego miejsca jest Automobilklub Wielkopolski. Długość nitki wynosi aż 4083 metry, a z kolei najdłuższa prosta stanowiąca jego fragment rozciąga się na 560 metrów. Trudno wyobrazić sobie lepsze okoliczności do przeprowadzania testów samochodów sportowych wysokiej klasy. Obiekt posiada asfaltową nawierzchnię, zaś w jego obrębie kierowca napotka aż 14 zakrętów (9 w prawo, 5 w lewo). To wszystko sprawia, że na pętli głównej można ocenić sprawność każdego auta oraz podszkolić się w drifcie czy też ekstremalnej jeździe.

Voucher na prezent

Wybierz formę vouchera elektronicznego, jeśli chcesz otrzymać go na swojego maila od razu po zakupie lub formę tradycyjną z wysyłką, w przypadku której pakujemy kupon w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa wszystkie jazdy uczestnik eventu odbywa w obecności specjalnie przydzielonego mu instruktora, przechodząc wcześniej krótkie szkolenie z zasad panujących na torze oraz na terenie ośrodka. O regularny przegląd trasy i samochodów dba wykwalifikowane zaplecze techniczne, usuwające na bieżąco wszystkie usterki.

Jak wygląda realizacja

  • Swój voucher okażesz pracownikowi w biurze obsługi zlokalizowanym przy torze.
  • Po dopełnieniu formalności udasz się w pobliże pętli, gdzie poczekasz na swoją kolej na jazdę.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.