Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom
  5. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Krzywa

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Krzywa

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 719 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006699

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ariel Atom po Torze Krzywa we Wrocławiu

Przybądź na wrocławski tor wyścigowy Krzywa, aby przekonać się, który ze sportowych samochodów światowej klasy sprawdza się lepiej, kiedy ty zasiadasz za kierownicą. Będziesz miał okazję sprawdzić, czy Lamborghini Gallardo rzeczywiście zasługuje na miano luksusowego auta, a także dowiesz się, jak szybki potrafi być awangardowy Ariel Atom stworzony przez brytyjskich konstruktorów.

Lamborghini Gallardo i Ariel Atom

Choć kultowe Lamborghini Gallardo osiąga znacznie większą prędkość maksymalną (do 315 km/h) niż Ariel Atom (ok. 225 km/h), to brytyjskiemu samochodowi nie sposób odmówić imponująco krótkiego czasu na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h, który to wynosi mniej niż 3 sekundy. W tym aspekcie Atom pozbawiony drzwi i dachu góruje nad włoskim autem, które na dobicie do setki potrzebuje 3,4 sekundy.

Masz teraz niepowtarzalną okazję na pokierowanie obydwoma maszynami i samodzielne odkrycie, który z nich lepiej sprawdzi się na wyścigowej pętli.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

ARIEL ATOM

315 km/h

Prędkość max

225 km/h

5,2 l

Silnik

2,0 l

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

2,8 s

560 KM

Moc

310 KM

Tor Krzywa we Wrocławiu

Tor Krzywa znajduje się około 100 kilometrów od Wrocławia i około 18 kilometrów od Bolesławca. Powstał w miejsce dawnej pętli wyścigowej o nazwie Pixers Ring. Posiada on bardzo nietypowy kształt jak na obiekt tego rodzaju. Na jego trasie uczestnicy spotkają się z licznymi niespodziankami w postaci aż 11 zakrętów oraz najdłuższej prostej rozciągającej się na całe 700 metrów. Poza tym, na terenie ośrodka do dyspozycji osób biorących udział w evencie pozostają leżaki, pozwalające na chwilowy relaks po intensywnych przeżyciach oraz salon VR (Virtual Reality) i symulator rajdowy.

Voucher na prezent

Sprezentuj voucher wybranej osobie, drukując go samodzielnie po otrzymaniu pliku na swojego e-maila lub skorzystaj z wersji tradycyjnej vouchera, który odeślemy pod wybrany adres w gustownej kopercie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo uczestników eventów motoryzacyjnych odbywających się na terenie Toru Krzywa stanowi priorytet dla pracowników obiektu, którzy dzielą się na zaplecze techniczne, dbające o przygotowanie pojazdów oraz infrastruktury i wyszkoloną kadrę instruktorską, przeprowadzającą szkolenia dla posiadaczy voucherów przed odbyciem przez nich jazdy. Po zapoznaniu uczestników z zasadami bezpieczeństwa instruktorzy zajmują fotel pasażera, aby towarzyszyć kierowcy podczas jego jazdy i w razie jakichkolwiek problemów służyć mu radą.

Jak wygląda realizacja

  • Gdy znajdziesz się przy torze, wstąp do biura obsługi klienta.
  • Dokonaj swojej rejestracji i okaż voucher, a następnie udaj się w pobliże samochodów, by poczekać na swoją jazdę.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.