Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Ferrari F430
  5. Jazda ulicami miast: Ferrari F430 - Poznań

Jazda ulicami miast: Ferrari F430 - Poznań

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Kierowca
Cena: 449 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006571

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Całość trwa 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda ulicami miast: Ferrari F430 Poznań

Spróbuj podjąć się nowych wyzwań i wyrusz na jazdę ulicami miast: Ferrari F430 - Poznań ulicami. W trakcie tej przejażdżki samodzielnie sprawdzisz, czy odnajdujesz się za kierownicą pojazdu o tak mocnym silniku. W dodatku przekonasz się, czy w ogóle włoskie klasyki motoryzacji spełniają twoje oczekiwania. To będzie niesamowita przygoda, w czasie której przeżyjesz coś więcej niż tylko przejazd po torze.

Ferrari F430

Włoskie auto zachwyca pod wieloma względami. Piękna, aerodynamiczna sylwetka prezentuje się niesamowicie, kiedy z lekkością mknie ulicami. 315 kilometrów na godzinę prędkości maksymalnej i 4 sekundy przyspieszenie do 100 kilometrów na godzinę naprawdę robią wrażenie. Sprawdź i przekonaj się, jak prowadzi się tego typu auto.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari F430

Prędkość max

315 km/h

Silnik

4.3 l V8

Przyśpieszenie do 100 km/h

4 sekundy

Moc

490 KM

Ulice Poznania

Tym razem proponujemy przejażdżkę po ulicach Poznania, który jest przecież bardzo zróżnicowanym miastem. W trakcie tego przejazdu nie tylko pokonasz wyznaczoną przez instruktora trasę, ale również sprawdzisz się na drodze szybkiego ruchu. Miejski ruch pomoże ci ocenić charakter sportowego auta. “Jazdę ulicami miast: Ferrari F430 - Poznań ulicami” można polecić każdemu fanowi motoryzacji.

Voucher na prezent

Nie każdy droższy prezent jest tym trafionym. Jeżeli chcesz mieć pewność trafienia stuprocentowo w gust osoby obdarowywanej, postaw na prezent zgodny z jej zainteresowaniami. Kupując nasz voucher, możesz od razu zamówić go w wersji papierowej w kopercie.

Bezpieczeństwo

Przejazd Ferrari nie niesie za sobą ryzyka. To wszystko dlatego, że jest to dobrze przemyślane i zaplanowane. Ta atrakcja odbywa się pod czujnym okiem instruktora z doświadczeniem, który wie wszystko o tym pojeździe, a do tego udziela także dobrych rad dotyczących kierowania sportowym autem. Jeszcze przed wejściem do samochodu zostaniesz poinstruowany o wszystkich detalach. Dzięki temu już za kierownicą będziesz zrelaksowany. Oczywiście pojazdy są na bieżąco serwisowane, a ich stan techniczny nie budzi żadnych zastrzeżeń. To kolejny element dbania o bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

Dzień przejażdżki włoskim samochodem to już sama przyjemność. Udaj się na start, to znaczy na Tor Poznań w Przeźmierowie przy ulicy Wyścigowej 3. To właśnie tam spotkasz się z instruktorem, który będzie ci towarzyszył. Przygotowaliśmy dodatkowo płatną atrakcję - możesz zakupić klip, w którym znajdą się najlepsze ujęcia z dwóch kamer zamontowanych w środku i na zewnątrz auta. To będzie również dodatkowa pamiątka, która przypomni ci te chwile.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.