Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo
  5. Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo - Poznań

Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo - Poznań

Cena:
449 zł
Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Kierowca

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006579

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Całość trwa 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo Poznań

W naszej bogatej ofercie różnorodnych przejazdów samochodami sportowymi nie mogło zabraknąć prawdziwej legendy, ale tym razem w wersji miejskiej. Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo - Poznań ulicami to atrakcja przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które już zasmakowały jazdy na torze i teraz chciałyby wypróbować przejazdu w warunkach miejskich.

Lamborghini Gallardo

Wiele osób, nie tylko zresztą mężczyzn, po prostu marzy o przejechaniu się Lamborghini Gallardo. 560 koni mechanicznych schowanych pod piękną maską sprawia, że niejednemu miłośnikowi motoryzacji serce zabije mocniej. To doświadczenie może stać się również twoim udziałem. Co więcej, możesz sprawdzić swoje możliwości także w miejskim ruchu, również na drodze ekspresowej w pobliżu miasta.

Parametry Techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Prędkość max

315 km/h

Silnik

5.2 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

3.4 sekundy

Moc

560 KM

Ulice Poznania

W trakcie przejazdu Lambo po ulicach Poznania spojrzysz na to miasto z zupełnie nowej perspektywy i to nie tylko z powodu zazdrosnych spojrzeń innych kierowców i przechodniów. Po prostu cały przejazd został ułożony w taki sposób, aby dostarczyć ci jak najwięcej wrażeń, i byś mógł sprawdzić, jak tego rodzaju auto radzi sobie w zwyczajnym ruchu ulicznym.

Voucher na prezent

Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo - Poznań ulicami to chętnie wybierany voucher prezentowy. Dzieje się tak przez to, że jest to atrakcja wyjątkowo uniwersalna. Ucieszy się z niej także osoba, która nie ma na co dzień doświadczenia z tego rodzaju pojazdami. Możesz zakupić u nas pełen pakiet, to znaczy zamówić voucher papierowy w ozdobnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo odpowiada przede wszystkim instruktor. To kierowca rajdowy z doświadczeniem, który przeszedł specjalne przeszkolenie. Dzięki temu udzieli ci on praktycznych rad dotyczących kierowania tego rodzaju samochodem. Jest to więc z pewnością niecodzienne doświadczenie. Równie istotne jest, że samochody są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym, a więc również gwarantują pełnię bezpieczeństwa przejażdżki.

Jak wygląda realizacja?

Realizacja vouchera odbyć się może w terminie wskazanym przez uczestnika eventu. Start przejażdżki odbywa się w Przeźmierowie, przy ulicy Wyścigowej 3 (tor Poznań). Pamiętaj o zabraniu vouchera. Na miejscu przejdziesz krótkie przeszkolenie. Kupując dwa okrążenia możesz albo przejechać obie trasy (są do wyboru), albo powtórzyć wybraną. Dodatkowo możesz również zamówić film, na którym znajdą się najlepsze momenty wycieczki, nagrywane przy pomocy dwóch kamer.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Prezent dla fana motoryzacji — TOP 8 pomysłów, którymi go zaskoczysz!

Nie masz pojęcia, jaki prezent urodzinowy lub prezent świąteczny dla fana motoryzacji będzie najlepszy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy artykuł, w którym znajdziesz 8 oryginalnych pomysłów na niezapomniane podarunki. Gwarantujemy, że obdarowana osoba długo ich nie zapomni, a ponadto będzie cię kojarzyła z bardzo przyjemnymi doświadczeniami. Przeczytaj artykuł i […] Więcej

Pomysły na prezenty związane z motoryzacją. Gadżety, vouchery na przejażdżki – sprawdź nasz poradnik prezentowy!

Dla wielu z nas samochody i motocykle są czymś więcej, niż tylko środkami transportu — to pasja, hobby, a czasem nawet sposób na życie. Miłośnicy motoryzacji często poświęcają niezliczone godziny na dbanie o swoje pojazdy, planowanie tras i doskonalenie umiejętności za kierownicą. Właśnie dlatego prezenty związane z motoryzacją są doskonałym wyborem, jeśli chcesz obdarować kogoś, […] Więcej

Samochód na wodór. Jak działa auto z napędem wodorowym, ile kosztuje i czy jest bezpieczne?

Wyobraź sobie jazdę po autostradach samochodem tak zaawansowanym, że nie pozostawia po sobie nic poza parą wodną. Brzmi niewiarygodnie? W takim razie poznaj świat samochodów na wodór, czyli napędzanych wodorowymi ogniwami paliwowymi, które łączą w sobie wydajność rodem z science fiction i ekologiczne innowacje. Ale jak działają te futurystyczne maszyny? Jaka jest ich cena? No […] Więcej

Bezpieczna jazda po śniegu i lodzie. Porady jak hamować i jeździć zimą, żeby nie wpaść w poślizg?

Zima stanowi ogromne wyzwanie dla kierowców. Śnieg, lód, a także niskie temperatury sprawiają, że jazda samochodem staje się nie tylko trudniejsza, ale przede wszystkim niebezpieczna. Śliska nawierzchnia, ograniczona widoczność czy niespodziewane przeszkody to tylko kilka trudności, z którymi możesz się spotkać. Dlatego zanim wyruszysz w drogę, upewnij się, że twój samochód jest odpowiednio przygotowany do […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.