Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Ferrari F430
  5. Jazda ulicami miast: Ferrari F430 - Kraków

Jazda ulicami miast: Ferrari F430 - Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Pasażer
Cena: 449 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006570

Miejsce realizacji

Parking przy Motopark KrakówRzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Całość trwa 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda ulicami miast: Ferrari F430 Kraków

Jazdy ulicami miast: Ferrari F430 - Kraków ulicami to oryginalny sposób na spędzenie czasu. W trakcie jazdy zasiądziesz za kierownicą tego wyjątkowego samochodu i na własnej skórze przekonasz się, czy nadajesz się na kierowcę tak mocnej maszyny. Nie bój się jednak, przez cały czas towarzyszyć ci będzie instruktor z doświadczeniem. Jego wskazówki spowodują, że opanowanie tej maszyny nie sprawi ci żadnych trudności. To będzie po prostu sama przyjemność.

Ferrari F430

Będziesz miał przyjemność przetestować Ferrari F430. To samochód o jednych z najwyższych parametrach technicznych w naszej ofercie. Dość wspomnieć, że pod maską skrywa moc 490 koni mechanicznych, a do stu kilometrów na godzinę rozpędza się w zaledwie 4 sekundy. Sprawdź go na miejskich drogach, gdzie odsłoni cały swój charakter.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari F430

Prędkość max

315 km/h

Silnik

4.3 l V8

Przyśpieszenie do 100 km/h

4 sekundy

Moc

490 KM

Ulicami Krakowa

Kraków jest dużym miastem, co stanowi jego duży atut w kontekście testowania samochodu sportowego. Będziesz miał okazję pokonać ciekawą, a co najważniejsze - zróżnicowaną trasę. Nie może w niej zabraknąć także drogi szybkiego ruchu, co pozwoli nieco rozpędzić samochód. Taki sprawdzian jest idealną opcją dla osób, które miały już przyjemność jeździć samochodem po torze albo wręcz przeciwnie - chcą się najpierw sprawdzić w miejskim ruchu.

Voucher na prezent

Nie musisz się już dłużej zastanawiać, czy twój prezent na pewno będzie udany. Wręcz przeciwnie, decydując się na nasz voucher zyskujesz gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wybrednego obdarowanego. Od razu możesz zakupić go w wersji papierowej, zapakowany, dzięki czemu nie musisz się martwić nawet tym aspektem.

Bezpieczeństwo

Nasz event: “Jazdy ulicami miast: Ferrari F430 - Kraków ulicami” jest stuprocentowo kontrolowany. Z przejażdżki skorzystać mogą oczywiście trzeźwi posiadacze prawa jazdy, którzy przechodzą wstępne krótkie szkolenie. Za kierownicą nikt nie zostaje sam - na fotelu pasażera przez cały czas siedzi instruktor, którego zadaniem jest bieżący nadzór oraz udzielanie wskazówek. Te cenne rady sprawiają, że cała atrakcja jest jeszcze bardziej przyjemna. Jeździmy tylko na samochodach o wzorowym stanie technicznym, po ściśle ustalonych trasach.

Jak wygląda realizacja?

Zgłoś się w celu ustalenia terminu realizacji vouchera. Start odbywa się z terenu Motoparku Kraków przy Rzepakowej 4R i to właśnie tam musisz przyjechać. Do wyboru są dwie trasy. W trakcie przejażdżki może powstać film nagrywany kamerą w środku auta i na zewnątrz. Otrzymasz już zmontowany klip, pełen najlepszych momentów tego dnia.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.