1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Audi R8
  5. Jazda ulicami miast: Audi R8 - Poznań

Jazda ulicami miast: Audi R8 - Poznań

Wybierz lokalizację:
Poznań - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Kierowca
Cena: 389 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006559

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Całość trwa około 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer, minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda ulicami miast: Audi R8 - Poznań

Zawsze chciałeś sprawdzić się za kierownicą samochodu wyścigowego, ale interesowało bardziej cię, jak radzi on sobie w codziennych sytuacjach? Wyjątkową okazją dla ciebie jest jazda ulicami miast: Audi R8 - Poznań ulicami. W trakcie tej przejażdżki jako kierowca zasiądziesz na swoim fotelu i przekonasz się naocznie, czy 430 koni mechanicznych pod maską pomaga w sprawnym i wygodnym poruszaniu się po dużym mieście.

Audi R8

Przedmiotem twoich testów będzie samochód legenda, czyli Audi R8. Jego nowoczesna, aerodynamiczna sylwetka, spowoduje szybsze bicie serca u każdego przechodnia. Sprawdzisz może nie jego prędkość maksymalną (302 kilometry na godzinę osiągnąć można wyłącznie na torze), ale przekonasz się, czy prowadzenie tak wyjątkowego auta, jest w ogóle wygodne.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Audi R8

Prędkość max

302 km/h

Silnik

4.2 l V8

Przyśpieszenie do 100 km/h

4.6 sekundy

Moc

430 KM

Ulicami Poznania

Mieszkańcy Wielkopolski skorzystać mogą z oferty jazdy ulicami Poznania. W trakcie tej przejażdżki do wyboru jest jedna z dwóch ustalonych tras (można przejechać obie lub dowolną powtórzyć). Start tego przeżycia ma miejsce na torze Poznań w Przeźmierowie, przy ulicy Wyścigowej 3. Stamtąd udasz się na eksplorację miasta, w trakcie której zakosztujesz standardowego ruchu ulicznego, jak i drogi szybkiego ruchu, by przetestować dynamikę Audi R8, chociażby w trakcie wyprzedzania.

Voucher na prezent

Nie musisz tego prezentu sprawiać samemu sobie. Oferujemy eleganckie vouchery do wręczenia także bliskim osobom. Wszystko zależy od twoich osobistych preferencji.

Bezpieczeństwo

Najważniejsze jest oczywiście bezpieczeństwo przejazdu. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzić będziesz sportową maszynę, której kierowanie różni się nieco od rodzinnego samochodu. Z tego powodu nad bezpieczeństwem czuwał będzie instruktor z poznańskiego toru, cały czas przebywający na fotelu pasażera. Przed wejściem do pojazdu także każdy uczestnik eventu przechodzi krótkie szkolenie, w ramach którego tłumaczone są mu zasady jazdy tego rodzaju samochodem. Wszystkie auta są na bieżąco serwisowane, aby ich stan techniczny nie budził żadnych wątpliwości. Jazda ulicami miast: Audi R8 - Poznań ulicami to ciekawy pomysł na zagospodarowanie swojego wolnego czasu, jednak ta atrakcja jest dostępna wyłącznie dla pełnoletnich posiadaczy prawa jazdy kategorii B, oczywiście trzeźwych.

Jak wygląda realizacja?

W celu zrealizowania swojego vouchera po prostu zgłoś się do biura toru. Do wyboru będziesz mieć jedną z dwóch tras.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: