1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza WRX
  5. Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Modlin

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Modlin

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 419 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006520

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Modlin - Warszawa

Oceń możliwości rajdowego Subaru Impreza WRX sprawdź swoje umiejętności, jadąc nim na profesjonalnym torze wyścigowym. Możesz poproawdzić samochód, który jako legenda rajdów samochodowych doskonale zna smak mistrzowskich tytułów. Taka przejażdżka gwarantuje dużą dawkę adrenaliny i emocji, do których powraca się we wspomnieniach przez całe życie. Spełnij swoje marzenie lub pomóż zrealizować je komuś innemu.

Tor Modlin - Warszawa to doskonałe miejsce na jazdę Subaru Impreza WRX, ocenę jego możliwości i własnych umiejętności. Taka okazja jest doskonałą szansą dla wszystkich wielbicieli szybkiej i sportowej jazdy. My zatroszczymy się o Twoje bezpieczeństwo, abyś Ty mógł skupić się na przyjemności wynikającej z przejazdów.

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX jest częstym wyborem wśród kierowców rajdowych, co w połączeniu z osiągniętymi w nich tytułach czyni go prawdziwą legendą. Samochód jest lekki, a jego specyfikacja i napęd na 4 koła umożliwiają dynamiczność, szybkość i niezwykle sportową jazdę. Z pewnością model ten potrafi zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

Pojazd wyposażony jest w 2.5 litrowy silnik, który generuje moc zwrotną na poziomie 224 KM. Maksymalna prędkość, którą może rozwinąć, sięga 230 km/h, a przekroczenie granicy 100 km/h zajmuje mu 5,9 sekundy.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

Prędkość maksymalna

230 km/h

Silnik

2,5 l

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

Moc

224  KM

Tor Modlin - Warszawa

Tor Modlin – Warszawa znajduje się na terenie Nowego Dworku Mazowieckiego, położonego w bliskiej okolicy Warszawy. Obiekt posiada tor szkoleniowy oraz tor sportowo-treningowy. Na obu torach znajdziemy m.in. płyty poślizgowe w różnych kształtach i rozmiarach, przeszkody mokre i suche czy szarpak.

Tor przeznaczony dla samochodów sportowych i bolidów ma 1200 metrów długości i około 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta toru wynosi 220 metrów, a nawierzchnia wyłożona jest asfaltem. Tor pozwala na wybór różnych wariantów tras w zależności od stopnia trudności i doświadczenia.

Voucher na prezent

Proces zakupu vouchera jest niezwykle prosty, a sposób odbioru uzależniony od Twoich preferencji. Możemy wysłać go, na wskazany przez Ciebie adres e-mail, lub pocztą tradycyjną. Wówczas postaramy się, aby został zapakowany w elegancki sposób, który doskonale spisuje się w roli prezentu.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem na tor i rozpoczęciem przejazdów czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu. Ponadto wsparcia udzieli Ci również nasz doświadczony instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Na miejscu zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu obsługi klienta, aby dokonać w nim rejestracji. Po niej obsługa poprowadzi Cię w kierunku toru i pojazdów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie. Później przyjdzie czas na czerpanie przyjemności z jazdy. Na ten dzień możesz zaprosić również swoich bliskich, aby oglądali Twoje osiągi z wysokości trybun.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: