Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 997
  5. Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Silesia Ring

Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Silesia Ring

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006463

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT3 997 -  Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

Sprawdź swoje umiejętności jazdy na profesjonalnym torze w Porsche 911 GT3 997. Możesz poprowadzić model, który jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki swojemu stylowi i imponującym osiągom. Dla każdego, kto przynajmniej odrobinę interesuje się motoryzacją, ta okazja jest spełnieniem marzeń.

Przejażdżka Porsche 911 GT3 997 na doskonale przygotowanym Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski, to pewność wysokich emocji i ogromnej dawki adrenaliny. Zyskaj doświadczenie, które pozostanie z Tobą na całe życie. Na miejscu zadbamy o to, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Możesz również podarować tę przygodę komuś, kto jest Ci bliski i zakupić dla niego voucher.

Porsche 911 GT3 997

Porsche 911 GT3 997 to niezwykle zgrabny samochód, który wyróżnia charakterystyczny design. Prawdziwie sportowy charakter jazdy nadaje mu napęd na tylne koła połączony z wysokimi możliwościami motorycznymi.

Pojazd posiada 3,6 litrowy silnik generujący moc 400 KM. Osiągnięcie 100 km/h zajmuje mu jedynie 4,2 sekundy. Maksymalna osiągana prędkość oscyluje w granicach 310 km/h. Na torze wyścigowym możesz wydobyć z niego pełnię mocy i ją poczuć.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Porsche 911 GT3 997

Prędkość maksymalna

310 km/h

Silnik

3,6 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4,2 sekundy

Moc

400 KM

Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

Tor Silesia Ring główny – Kamień Śląski położony jest w Kamieniu Śląskim, około 25 km od Opola. To drugi obiekt w Polsce posiadający homologację Polskiego Związku Motorowego, która umożliwia organizowanie samochodowych Wyścigów rangi Mistrzostw Polski.

Długość głównej pętli toru wynosi 3636 metrów, a jego najszersze miejsce wynosi 15 metrów, a najwęższe 12. Pętla posiada 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych). Najdłuższa prosta toru wynosi 730 metrów. Całość pokrywa asfaltowa nawierzchnia.

Voucher na prezent

Zakup voucher w bardzo prosty sposób i wybierz sposób dostawy. Wyślemy go na Twój adres e-mail lub starannie spakujemy i dostarczymy go pocztą tradycyjną w eleganckiej, ozdobnej kopercie. Ta druga opcja z pewnością będzie świetnym wyborem na prezent.

Bezpieczeństwo

Na miejscu poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Przed jazdą czeka Cię krótkie szkolenie z obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa. Nad twoimi przejazdami będzie czuwał doświadczony instruktor, który zajmie miejsce pasażera. Podczas jazdy rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na pytania.

Realizacja

Po zyskaniu swojego vouchera, udaj się do punktu obsługi klienta, aby się zarejestrować. Obsługa pokieruje Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas na torze możesz przeznaczyć również na oglądanie jazdy innych kierowców oraz zaprosić bliskich, aby podziwiali Twoje osiągnięcia.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: