Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 997
  5. Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Łódź

Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006443

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT3 997 - Tor Łódź

Przetestuj Porsche 911 GT3 997 podczas jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym. Nawet najbardziej wymagający entuzjaści motoryzacji nie będą w stanie oprzeć się tej ofercie. Zapewnij sobie niezapomniane przeżycia i wypróbuj ten pojazd.

Doskonale przygotowany Tor Łódź umożliwi wydobycie wszystkich atutów z Porsche 911 GT3 997. Testowanie tego pojazdu na torze dostarczy Ci adrenaliny i niezapomnianych emocji. Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora będziesz zupełnie bezpieczny podczas jazdy. Spraw sobie nagrodę lub podaruj przejazdy w prezencie komuś bliskiemu.

Porsche 911 GT3 997

Zgrabne Porsche 911 GT3 997 posiada charakterystyczny wygląd. Dzięki napędowi na tylne koła i niesamowitemu przyspieszeniu oferuje przyjemność z jazdy o wyjątkowo sportowym charakterze.

Napędzany 3,6 litrowym silnikiem o mocy maksymalnej 400 KM osiąga 100 km/h w zaledwie 4,2 sekundy. Maksymalna prędkość to natomiast 310 km/h. Tor wyścigowy to idealna przestrzeń, aby wykorzystać i poczuć tę moc.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Porsche 911 GT3 997

Prędkość maksymalna

310 km/h

Silnik

3,6 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4,2 sekundy

Moc

400 KM

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy.

Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m. n. p. m.). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.

Voucher na prezent

Zakup vouchera jest bardzo prosty. Jego odbiór uzależniony jest natomiast od Twoich potrzeb i preferencji. Voucher na prezent możesz otrzymać na podany przez siebie adres e-mail. Ta opcja sprawi, że znajdzie się on na twojej skrzynce bezpośrednio po zakupie. Możemy go również wysłać w sposób tradycyjny. W tym przypadku zapakujemy kupiony przez Ciebie Voucher w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Rozpoczęcie jazdy w wybranym modelu samochodu poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Na Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy wpływa również obecność doświadczonego kierowcy, który zajmuje miejsce pasażera.

Realizacja

Kiedy już zdecydujesz się skorzystać z naszych usług i przybędziesz na tor, udaj się do biura obsługi klienta ze swoim voucherem, aby się zarejestrować. Obsługa pokieruję Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony. Możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.