Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 997
  5. Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Kraków

Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006435

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT3 997 - Tor Kraków

Poprowadź Porsche 911 GT3 997 i sprawdź jego możliwości oraz swoje umiejętności kierowcy na profesjonalnym torze wyścigowym. Teraz możesz poprowadzić na torze wyścigowym samochód, który wzbudza podziw wśród fanów motoryzacji. Ta przygoda zapewni Ci emocje, do których długo będziesz powracał.

Połączenie Porsche 911 GT3 997 z Tor Kraków to pakiet, który zapewnia emocje na najwyższym poziomie. Zadbaj o doświadczenie, które pozostanie z Tobą na całe życie. Wszystko odbywa się bezpiecznie, pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Voucher na przejazdy może również stać się cudownym prezentem dla Twojego znajomego.

Porsche 911 GT3 997

Porsche 911 GT3 997 charakteryzuje kształt i zgrabny wygląd. Samochód posiada napęd na tylną oś, co przenosi się na duże przyspieszenie. Wszystko to sprawia, że jazda tym pojazdem łączy się z wysokimi emocjami.

Samochód posiada 3,6 litrowy silnik o mocy 400 KM. Złamanie bariery 100 km/h zajmuje mu jedynie 4,2 sekundy. Maksymalna prędkość pojazdu wynosi 310 km/h. Jazda nim na torze wyścigowym sprawia, że można rzeczywiście poczuć jego sportowy charakter.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Porsche 911 GT3 997

Prędkość maksymalna

310 km/h

Silnik

3,6 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4,2 sekundy

Moc

400 KM

Tor Kraków

Tor Kraków znajduje się około 16 km na wschód Krakowa, przy drodze krajowej 79. Tor posiada asfaltową nawierzchnię i pretenduje do tytułu najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce.

Pętla toru wyścigowego posiada 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na tor składa się również 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe). Najdłuższa prosta ma 200 metrów.

Voucher na prezent

Nie czekaj i zdobądź swój voucher na przejazdy! Po zamówieniu możesz otrzymać go na swój adres e-mail, lub wybrać tradycyjny sposób dostawy. Jeżeli wybierzesz drugi wariant, wówczas zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną, co świetnie spisuje się w roli prezentu.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą na torze czeka na Ciebie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu, co sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Podczas jazdy będziesz miał do dyspozycji doświadczonego kierowcę, który zasiądzie na miejscu dla pasażera, aby dzielić się z Tobą wiedzą i wsparciem.

Realizacja

Szczęśliwych posiadaczy voucherów zapraszamy do obsługi klienta, aby się zarejestrować. Następnie nasza obsługa zaprowadzi Cię na krótkie szkolenie. Potem czas już jedynie na przyjemność i satysfakcję wynikającą z przejazdów. Twoje poczynania mogą śledzić na trybunie również twoi najbliżsi.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.