Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 997
  5. Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Poznań

Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006451

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT3 997 -  Tor Poznań pętla główna

Usiądź w Porsche 911 GT3 997, jadąc nim na profesjonalnym torze wyścigowym. Klasyczny i zarazem bardzo charakterystyczny kształt sprawia, że ten model jest rozpoznawalny na całym świecie i wzbudza ogromne zainteresowanie. To idealna okazja dla każdego mężczyzny, który interesuje się motoryzacją.

Doskonale przygotowany Tor Poznań pętla główna  wydobędzie z Porsche 911 GT3 997 wszystkie atuty. Jazda tym samochodem, to gwarantowany zastrzyk adrenaliny i emocjonalne przeżycie, które zapamiętasz do końca życia. Atrakcja jest całkowicie bezpieczna, ponieważ odbywa się pod nadzorem profesjonalnego kierowcy. Voucher na przejażdżkę będzie wspaniałym prezentem, zapewniającym niezrównane uczucie ekscytacji i uznania dla obdarowującego.

Porsche 911 GT3 997

Porsche 911 GT3 997 to zgrabny samochód o charakterystycznej formie. Napęd na tylne koła i fenomenalne przyspieszenie zapewniają najwyższy poziom emocji. Prowadzenie tego samochodu ma niezwykle sportowy charakter.

Napędzany przez 3,6 litrowy silnik produkuje 400 KM. Model osiąga 100 km/h w zaledwie 4,2 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 310 km/h. Tor wyścigowy to odpowiednie miejsce, aby wykorzystać tę moc i poczuć ją.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Porsche 911 GT3 997

Prędkość maksymalna

310 km/h

Silnik

3,6 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4,2 sekundy

Moc

400 KM

 Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 kom od Gniezna. Ogromny kompleks swoją rozpoznawalność zawdzięcza głównie dzięki organizacji krajowych oraz europejskich imprez samochodowych i motocyklowych.

Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4 083 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Zakup Vouchera jest bardzo prosty. Możesz również wybrać sposób dostawy. Opcja e-mailowa sprawi, że znajdziesz go na swojej poczcie już po kilku minutach. Jeśli wybierzesz pocztę tradycyjną, to zapakujemy go starannie i przekażemy w ozdobnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Wejście na tor i do wybranych modeli samochodu poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy nad Twoim komfortem będzie czuwał doświadczony instruktor, który posłuży Ci wsparciem i wiedzą.

Realizacja

Na miejscu udaj się do obsługi klienta, skąd zaprowadzimy Cię na krótkie szkolenie poprzedzające jazdę. Po szkoleniu czas na Twoją przyjemność z jazdy po torze wyścigowym. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.