1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 997
  5. Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Modlin

Jazda Porsche 911 GT3 997 - Tor Modlin

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 3 okrążenia
Cena: 1039 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006449

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT3 997 - Tor Modlin – Warszawa

Wystaw na próbę swoje umiejętności prowadzenia samochodu i przetestuj je w Porsche 911 GT3 997 na profesjonalnym torze wyścigowym. Ten klasyczny, a zarazem bardzo indywidualny pojazd jest rozpoznawalny na całym świecie i wzbudza ogromne zainteresowanie. Jeśli choć trochę interesujesz się motoryzacją, to idealna okazja dla Ciebie.

Do wypróbowania możliwości Porsche 911 GT3 997 i oceny własnych umiejętności wspaniałym miejscem jest Tor Modlin – Warszawa. Takie połączenie gwarantuje adrenalinę i niezapomniane emocje. To niesamowite doświadczenie, jest teraz na wyciągnięcie ręki. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod nadzorem doświadczonego instruktora. Przejazdy na torze mogą również okazać się wspaniałym prezentem, który uszczęśliwi kogoś, kto jest Ci bliski.

Porsche 911 GT3 997

Porsche 911 GT3 997, czyli zgrabny pojazd i charakterystyczny kształt. Uznanie budzi połączenie napędu na tylne koła z wielką mocą wpływającą na fenomenalne przyspieszenie. Prawdziwie sportowy charakter jazdy pozostaje w pamięci na długo.

Samochód napędza 3,6 litrowy silnik o mocy 400 KM. Granica 100 km/h zostaje przekroczona już po 4,2 sekundach. Prędkość maksymalna wynosi 310 km/h. Tor wyścigowy to odpowiednie miejsce, aby wydobyć z niego to, co najlepsze.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Porsche 911 GT3 997

Prędkość maksymalna

310 km/h

Silnik

3,6 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4,2 sekundy

Moc

400 KM

Tor Modlin – Warszawa

Tor Modlin – Warszawa znajduje się na terenie Nowego Dworku Mazowieckiego, położonego w bliskiej okolicy Warszawy. Obiekt posiada tor szkoleniowy oraz tor sportowo-treningowy. Na obu torach znajdziemy m.in. płyty poślizgowe w różnych kształtach i rozmiarach, przeszkody mokre i suche czy szarpak.

Tor przeznaczony dla samochodów sportowych i bolidów ma 1200 metrów długości i około 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta, tego asfaltowego toru, wynosi 220 metrów. Tor pozwala na wybór różnych wariantów tras w zależności od stopnia trudności i doświadczenia.

Voucher na prezent

Zakup vouchera jest bardzo intuicyjny i dostosowany do Twoich preferencji. W zależności od potrzeb możesz otrzymać go na swój adres e-mail, na którym znajdzie się bezpośrednio po zakupie. Drugą opcją jest wysyłka pocztą tradycyjną, w eleganckiej kopercie. Ten wybór cudownie sprawdzi się jako prezent.

Bezpieczeństwo

Na miejscu odpowiadamy za Twoje bezpieczeństwo. Przed wejściem na tor i do wymarzonego samochodu czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Oprócz wprowadzenia, czeka na Ciebie również wsparcie i pomoc naszego instruktora, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Zapraszamy Cię do biura obsługi klienta wraz ze swoim voucherem. Obsługa zaprowadzi Cię na tor, gdzie czeka na Ciebie krótkie szkolenie i jazda wymarzonym pojazdem. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: