Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Poznań

Jazda Ford Mustang - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006057

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Poznań pętla główna

Mustang to samochód sportowy, który jest na tyle znany, że nie trzeba go nikomu przedstawiać. Logo konia z przodu i klasyczna sylwetka to jego znaki rozpoznawcze. Dlatego przejażdżki nim nie mogło zabraknąć w naszej ofercie wyjątkowych prezentów. Jazda Mustangiem GT na torze Poznań pętla główna jest właśnie takim doświadczeniem. Przed jej wykupieniem samodzielnie określasz, ile ty albo obdarowana przez ciebie osoba wykona okrążeń.  

Mustang GT

Mustang GT należy do grona najbardziej kultowych pojazdów w naszej ofercie. Wielu marzy, aby zasiąść za jego kierownicą. W naszej ofercie sprawdzisz jego przyśpieszenie do 100 kilometrów na godzinę w zaledwie 5.5 sekundy, a także przekonasz się, czy uzyskanie prędkości maksymalnej 256 kilometrów na godzinę jest w ogóle możliwe. Obejrzysz dokładnie jego wnętrze, a kto wie, może nawet zajrzysz pod maskę? Niewiele osób ma okazję tego doświadczyć.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Poznań

Tor Poznań pętla główna zajmuje teren dawnego lotniska Ławica. Wraz z torem kartingowym tworzą one prawdziwy kompleks, na którym sprawdzić się można za kierownicą wielu sportowych samochodów. Obecnie jest to najnowocześniejszy i jednocześnie najdłuższy tego typu obiekt w Polsce. 4083 metry równego jak stół asfaltu pozwala na przetestowanie w bezpiecznych warunkach niejednego pojazdu. Ciekawa konstrukcja, wymagająca dobrego zapanowania nad pojazdem oraz bogate zaplecze infrastruktury sprawiają, że wielu miłośników motoryzacji pragnie się sprawdzić właśnie tutaj.

Voucher na prezent

Oferujemy kupony na przejazd w wersji elektronicznej, które na twoje konto e-mail zostaną dostarczone w ciągu kilku minut. Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy ofertę specjalną, czyli vouchery papierowe, odpowiednio zapakowane, w sam raz na prezent.

Bezpieczeństwo

Jazda Mustangiem GT na torze Poznań pętla główna z pewnością doprowadzić może do szybszego bicia serca. Jednak poza oczywistą adrenaliną związaną z szybką jazdą, nie musisz się niczego więcej obawiać. Cały event przygotowany został z zachowaniem najwyższej staranności. Oznacza to dobre przygotowanie nawierzchni toru, na której nie może znaleźć się nawet najmniejszy kamień mogący doprowadzić do poślizgu. Nie istnieje ryzyko kolizji z innym samochodem, ponieważ każdy kierowca odbywa swój przejazd samodzielnie, jedynie pod okiem doświadczonego instruktora. Istotne są również warunki atmosferyczne: przymrozek albo intensywne opady deszczu powodują natychmiastowe odwołanie przejazdu z troski o bezpieczeństwo uczestników.

Jak wygląda realizacja?

Wykupiony voucher zostanie do ciebie wysłany elektronicznie albo pocztą. Po jego otrzymaniu wybierz termin realizacji i pojaw się w nim na torze. Po zarejestrowaniu kuponu będziesz oczekiwać na przejazd w bezpiecznej strefie.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

Samochody sportowe, supersamochody i hipersamochody — czym się różnią i jak je rozpoznać?

Często słyszymy, że fani motoryzacji używają terminów “samochód sportowy”, “supersamochód” i “hipersamochód” zamiennie. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją wyraźne różnice pomiędzy tymi trzema typami pojazdów. Samochody sportowe powstają z myślą o szybkości i zwinności, a ponadto zwykle są lżejsze i mniejsze niż inne auta. Supersamochody cechują się jeszcze większą szybkością i mocą. Oprócz […] Więcej

Samochody zabytkowe. Kiedy auto staje się zabytkiem, jakie warunki musi spełnić i czy posiadanie zabytkowego pojazdu w ogóle się opłaca?

Określenie “samochody zabytkowe” kojarzy się ze starymi autami, które nadają się co najwyżej do muzeum. Jednak w rzeczywistości auto wcale nie musi być aż tak wiekowe, aby mogło jeździć na żółtych blachach. Ponadto zabytki zyskują coraz większe zainteresowanie wśród kierowców. Po części dlatego, że starsze samochody mają “to coś”, czego brakuje współczesnym autom. Z drugiej […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.