Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Jastrząb

Jazda Ford Mustang - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006039

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Jastrząb

Masz ochotę na przeżycie oryginalnej przygody, o której będziesz mógł opowiadać swoim kolegom? A może szukasz pomysłu na prezent dla osoby, która ma wszystko? W każdym z tych przypadków jazda Mustangiem GT na torze Jastrząb Radom jest strzałem w dziesiątkę. Jest to doskonale przygotowana atrakcja, która obejmuje nie tylko sam przejazd wybranej liczby okrążeń. W trakcie pobytu na torze zobaczysz także inne samochody sportowe i poznasz ludzi z motoryzacyjną pasją.

Mustang GT

Samochodem, który oddajemy w twoje ręce, jest kultowy Mustang GT. To pojazd, za którym obejrzy się każdy. Wersja GT czerpie bowiem wiele ze swojej tradycji sięgającej aż do lat 60, ale jednocześnie oferuje nowoczesne, aerodynamiczne nadwozie, któremu niestraszne są opory powietrza. Przekonaj się, że jego osiągi nie są wcale czymś zmyślonym. Naciśnij gaz do dechy i przemierz w tym pojeździe wspaniały tor Jastrząb Radom.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Jastrząb

Areną twoich popisów będzie tor Jastrząb zlokalizowany w odległości 30 kilometrów od Radomia. Tym, co niewątpliwie go wyróżnia, jest fakt, że jako jedyny w Polsce został on zaprojektowany i zbudowany od podstaw. Nie tak, jak w przypadku wielu innych obiektów, które powstawały na płycie dawnego lotniska. Ten tor od początku miał swoje przeznaczenie, dlatego świetnie zaplanowane zaplecze, a także dobrze przygotowana nitka. Długość 2400 metrów wzbogacona została o liczne zakręty, które urozmaicają przejazd. W końcu, jak prawdziwy kierowca wyścigowy, będziesz mógł się rozpędzić do niesamowitych prędkości, a poza tym sprawdzić przyczepność pojazdu do toru.

Voucher na prezent

Jazda Mustangiem GT na torze Jastrząb - Radom jest także dobrym pomysłem na prezent. Z tego powodu oferujemy zakup vouchera podarunkowego w papierowej wersji, która zostanie przesłana na wybrany adres w estetycznej kopercie.

Bezpieczeństwo

Nawet jeżeli nie masz doświadczenia w jeździe tak dynamicznym pojazdem, nie musisz się niczego obawiać. Zarówno trasa, jak i obsługa są przygotowani do tego, aby ci pomóc. Na miejscu pasażera przez cały czas będzie ci towarzyszył instruktor, który jest do twojej dyspozycji. Powie ci on, w jaki sposób zapanować nad pojazdem. Każdy kierowca przechodzi również krótkie szkolenie wstępne dotyczące zasad panujących na torze. Dzięki temu nasze eventy to stuprocentowe bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

W trakcie realizacji vouchera masz zagwarantowany nie tylko przejazd, ale również cały dzień pełen wrażeń. Dlatego na tor zabierz ze sobą dowolną osobę i wspólnie spędźcie ten czas, podziwiając najbardziej znane samochody sportowe i kierowców, którzy mierzą się z tym torem. Czas przebywania na nim jest limitowany tylko godzinami otwarcia.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

Samochody sportowe, supersamochody i hipersamochody — czym się różnią i jak je rozpoznać?

Często słyszymy, że fani motoryzacji używają terminów “samochód sportowy”, “supersamochód” i “hipersamochód” zamiennie. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją wyraźne różnice pomiędzy tymi trzema typami pojazdów. Samochody sportowe powstają z myślą o szybkości i zwinności, a ponadto zwykle są lżejsze i mniejsze niż inne auta. Supersamochody cechują się jeszcze większą szybkością i mocą. Oprócz […] Więcej

Samochody zabytkowe. Kiedy auto staje się zabytkiem, jakie warunki musi spełnić i czy posiadanie zabytkowego pojazdu w ogóle się opłaca?

Określenie “samochody zabytkowe” kojarzy się ze starymi autami, które nadają się co najwyżej do muzeum. Jednak w rzeczywistości auto wcale nie musi być aż tak wiekowe, aby mogło jeździć na żółtych blachach. Ponadto zabytki zyskują coraz większe zainteresowanie wśród kierowców. Po części dlatego, że starsze samochody mają “to coś”, czego brakuje współczesnym autom. Z drugiej […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.