Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow
  5. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Krzywa

Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005405

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od długości toru, wybranej ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs KTM X-Bow na Tor Krzywa - Wrocław

Możliwości motoryczne Ferrari F430 i KTM X-Bow sprawiają, że te pojazdy pobudzają wyobraźnię. Żaden fam motoryzacji nie przejdzie obok nich obojętnie. To doskonała okazja dla wszystkich lubiących szybką jazdę. Porównaj oba pojazdy i wybierz zwycięzcę.

Porównanie idealnie sprawdzi się na Tor Krzywa - Wrocław. Jazda tymi samochodami po profesjonalnym torze wyścigowym zapada w pamięci na całe życie. Atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs KTM X-Bow

Odczucia kierowcy z jazdy Ferrari F430 to nie tylko prędkość i moc, ale również niebywała wygoda. Styl wykonania i zaawansowana technologia pozwala poczuć się komfortowo. KTM X-Bow to ultralekki bolid, który pozwola natomiast wejść całkowicie w interakcję z pędem powietrza na torze.

Oba pojazdy łamią barierę 100 km/h w jedynie 3,9 sekundy. Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. KTM X-Bow dostarcza nieco innych, choć wcale nie mniej emocjonujących wrażeń. Auto nie posiada szyb, dachu ani wspomagania. Jego niska waga i możliwości silnika wpływa na niezwykłe możliwości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

KTM X-Bow

315 km/h

Prędkość maksymalna

220 km/h

4,3l V8

Silnik

2,0 Turbo

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

490 KM

Moc

240 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa – Wrocław zlokalizowany jest na terenie zamkniętego lotniska około 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 100 km od Wrocławia. Posiada asfaltową nawierzchnię, która doskonale pozwala wykorzystać możliwości prowadzonego pojazdu. Fotokomórki mierzą tu czas przejazdu z dokładnością do tysięcznej sekundy i charakteryzuje się bardzo nietypowym kształtem.

Pętla toru wyścigowego liczy 1800 metrów oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta wynosi tutaj aż 700 metrów, co pozwala docisnąć pedał gazu ,,do podłogi”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 10 hektarów.

Voucher na prezent

Zakup swój voucher w naszym sklepie internetowym, a otrzymasz go na wskazany przez siebie adres e-mailowy bezpośrednio po transakcji. Jeżeli zakupiony voucher chciałbyś podarować na prezent, to możemy go również elegancko zapakować w ozdobną kopertę prezentową i nadać pocztą tradycyjną.

Bezpieczeństwo

Na miejscu, zanim rozpoczniesz jazdę, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie doświadczony instruktor, który zajmie miejsce pasażera. Wszystko, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Realizacja

Po przybyciu na tor udaj się do punktu obsługi klienta, gdzie będziesz miał możliwość rejestracji. Następnie zostaniesz zaprowadzony w okolice torów i pojazdów aby odbyć krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie czas na przejazdy na torze. Twoje zmagania mogą oglądać z trybun goście, których zaprosisz. Razem z nimi możesz śledzić również zmagania innych kierowców.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: