Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow
  5. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Jastrząb

Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005395

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od długości toru, wybranej ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs KTM X-Bow na Tor Jastrząb - Radom

Potencjał motoryzacyjny Ferrari F430 i KTM X-Bow sprawia, że te pojazdy pobudzają wyobraźnię i robią wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych kierowcach. To doskonała okazja dla wszystkich lubiących szybką jazdę. Porównaj wrażenia z jazdy tymi pojazdami i wybierz swojego faworyta!

Tor Jastrząb - Radom i przejazdy samochodowe we wspomnianych modelach to z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs KTM X-Bow

Prowadzenie Ferrari F430 to nie tylko prędkość i moc, ale również niebywała wygoda. Styl wykonania i zaawansowana technologia pozwala poczuć się komfortowo. Kierowanie ultralekkim bolidem KTM X-Bow, pozwola natomiast wejść całkowicie w interakcję z pędem powietrza na torze.

Oba pojazdy łamią barierę 100 km/h w jedynie 3,9 sekundy. Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. KTM X-Bow dostarcza nieco innych, choć wcale nie mniej emocjonujących wrażeń. Auto nie posiada szyb, dachu ani wspomagania. Jego niska waga i możliwości silnika wpływa na niezwykłe możliwości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

KTM X-Bow

315 km/h

Prędkość maksymalna

220 km/h

4,3l V8

Silnik

2,0 Turbo

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

490 KM

Moc

240 KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Tor, jako jedyny w kraju, został w całości zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co wpłynęło z pewnością na szybkie ogłoszenie go najnowocześniejszym w Polsce. Obiekt posiada również m.in. automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne.

Pętla toru wynosi 3500 metrów, a jej szerokość w najwęższym punkcie to 10 metrów. Na trasie napotkamy aż 11 zakrętów. Długość asfaltowa, wykorzystywana do jazd samochodami wyścigowymi posiada długość 2400 metrów.    

Voucher na prezent

Zdobądź swój wymarzony voucher i ciesz się przyjemnością z jazdy! Produkt może znaleźć się na twojej skrzynce e-mailowej bezpośrednio po zakupie. Jeżeli chcesz, to możemy go również nadać pocztą tradycyjną. Wtedy spakujemy go w elegancką, ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Zależy nam, abyś czuł się na torze bezpiecznie i komfortowo. Właśnie dlatego, zanim rozpoczniesz przejazdy czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie wsparcie instruktora, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Na miejscu udaj się do punktu obsługi klienta. W tym miejscu dokonasz swojej rejestracji. Następnie czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie czas na przyjemność i adrenalinę związane z jazdą. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.