Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow
  5. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Kraków

Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005399

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości toru, wybranej ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs KTM X-Bow na Tor Kraków

Parametry techniczne i styl Ferrari F430 i KTM X-Bow sprawiają, że te pojazdy pobudzają wyobraźnię. Przykuwają uwagę nawet na najbardziej doświadczonych kierowcach. To doskonała okazja dla wszystkich lubiących szybką jazdę. Porównaj oba pojazdy i wybierz zwycięzcę.

Tor Kraków jest doskonałym miejscem na wypróbowanie możliwości obu pojazdów. Jazda nimi po profesjonalnym torze wyścigowym zapada w pamięci na całe życie. Atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs KTM X-Bow

Prowadzenie Ferrari F430 to nie tylko prędkość i moc, ale również niebywała wygoda. Styl wykonania i zaawansowana technologia pozwala poczuć się komfortowo. Kierowanie ultralekkim bolidem KTM X-Bow, pozwola natomiast wejść całkowicie w interakcję z pędem powietrza na torze.

Oba pojazdy łamią barierę 100 km/h w jedynie 3,9 sekundy. Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. KTM X-Bow dostarcza nieco innych, choć wcale nie mniej emocjonujących wrażeń. Auto nie posiada szyb, dachu ani wspomagania. Jego niska waga i możliwości silnika wpływa na niezwykłe możliwości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

KTM X-Bow

315 km/h

Prędkość maksymalna

220 km/h

4,3l V8

Silnik

2,0 Turbo

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

490 KM

Moc

240 KM

Tor Kraków

Tor Kraków znajduje się około 16 km na wschód Krakowa, przy drodze krajowej 79. Tor posiada asfaltową nawierzchnię i pretenduje do tytułu najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce.

Pętla toru wyścigowego posiada 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na tor składa się również 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe). Najdłuższa prosta ma 200 metrów.

Voucher na prezent

Czas trwania zakupy ogranicza się do jedynie kilku minut. Jeżeli zależy Ci na czasie, Twój voucher znajdzie się na Twojej skrzynce e-mailowej bezpośrednio po zakupie. Możesz również wybrać tradycyjny sposób pocztowy. Wtedy zapakujemy Twój voucher w elegancką, ozdobną kopertę, która cudownie nadaje się na prezent.

Bezpieczeństwo

Troszczymy się o Twój komfort i bezpieczeństwo na torze. Właśnie dlatego przed wejściem do wybranych pojazdów czek Cię krótkie szkolenie  z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie wsparcie instruktora, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Na miejscu należy udać się do punktu obsługi klienta, gdzie istnieje możliwość rejestracji. Po niej obsługa poprowadzi CIę do miejsca w którym odbywa się szkolenie. Jego ukończenie to czas, kiedy możesz zasiąść do wybranych pojazdów i rozpocząć swoje przejazdy, Twoje zmagania mogą oglądać z trybun Twoi bliscy, a razem możecie podziwiać również jazdę innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.