Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow
  5. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Poznań

Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005415

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, wybranej ilości okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs KTM X-Bow na Tor Poznań pętla główna

Ferrari F430 i KTM X-Bow to pojazdy, które pobudzają wyobraźnię. Nikt, kto choć trochę interesuje się motoryzacją nie przejdzie obok nich obojętnie. To doskonała okazja dla wszystkich lubiących szybką jazdę. Porównaj oba pojazdy i wybierz zwycięzcę.

Zestawienie ze sobą tych samochodów na doskonale przygotowanym Tor Poznań pętla główna, umożliwia uczciwe ich porównanie. Ponadto jazda tymi samochodami zapada w pamięci na całe życie. Atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs KTM X-Bow

Oba pojazdy reprezentują zupełnie odmienne style. Ferrari F430 to nie tylko prędkość i moc, ale również niebywała wygoda. Styl wykonania i zaawansowana technologia pozwala poczuć się komfortowo. KTM X-Bow to ultralekki bolid, który pozwola natomiast wejść całkowicie w interakcję z pędem powietrza na torze.

W obu przypadkach bariera 100 km/h łamie się w jedynie 3,9 sekundy. Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. KTM X-Bow dostarcza nieco innych, choć wcale nie mniej emocjonujących wrażeń. Auto nie posiada szyb, dachu ani wspomagania. Jego niska waga i możliwości silnika wpływa na niezwykłe możliwości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

KTM X-Bow

315 km/h

Prędkość maksymalna

220 km/h

4,3l V8

Silnik

2,0 Turbo

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

490 KM

Moc

240 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 kom od Gniezna. Ogromny kompleks swoją rozpoznawalność zawdzięcza głównie dzięki organizacji krajowych oraz europejskich imprez samochodowych i motocyklowych.

Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4 083 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.  

Voucher na prezent

Teraz zakup vouchera jest bardzo prosty, a sposób odbioru uzależniony od Twoich potrzeb i preferencji. Możemy wysłać Twój Voucher na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Ta opcja sprawi, że znajdzie się on na twojej skrzynce bezpośrednio po zakupie. Drugą opcją jest tradycyjna wysyłka. W tym przypadku zapakujemy kupiony przez Ciebie Voucher w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Zanim wejdziesz na tor czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Zapraszamy do punktu obsługi klienta, aby się zarejestrować. Następnie obsługa pokieruję Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas na torze możesz również poświęcić na oglądanie zmagań innych kierowców oraz zabrać ze sobą bliskich, aby podziwiali Twoje osiągnięcia.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.