Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8
  5. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Łódź

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005343

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Audi R8 na Tor Łódź

Coś dla miłośników motoryzacji, którzy chcą czerpać z życia jak najwięcej. Na naszym torze sprawdzisz jak prowadzi się Ferrari F430, ikonę motoryzacji oraz Audi R8, który skrywa w sobie tajemnice.

Teraz masz możliwość sprawdzenia tych samochodów, prowadząc je na Tor Łódź. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs Audi R8

Żadnemu z pojazdów nie można odmówić klasy, wdzięku, ani możliwości motorycznych. Stwarzamy możliwość wypróbowania i porównania ich ze sobą na profesjonalnym torze wyścigowym.

Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. Audi R8 z pozoru wydaje się dość zwyczajne, jednak i ono skrywa swoją tajemnice i osiąga podobne prędkości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

AUDI R8

315 km/h

Prędkość maksymalna

302 km/h

4,3l V8

Silnik

4,2l V8

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

490 KM

Moc

430 KM

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy.

Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m. n. p. m.). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.

Voucher na prezent

Teraz zakupisz voucher na prezent w bardzo prosty i szybki sposób. Możesz otrzymać go na wskazany przez siebie adres e-mail. Ta opcja sprawi, że znajdzie się on na twojej skrzynce bezpośrednio po zakupie. Drugą opcją jest tradycyjna wysyłka. W tym przypadku zapakujemy kupiony przez Ciebie Voucher w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Wejście na tor i jazdę samochodami poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Posiadaczy voucherów zapraszamy do punktu obsługi klienta, który znajduje się przy torze. Tam dokonasz rezerwacji i zostaniesz zaproszony na krótki kurs z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. Po szkoleniu przyjdzie czas na wypróbowanie obu samochodów. Twoje zmagania mogą z trybun podziwiać Twoi bliscy, następnie razem możecie oglądać jazdę innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.