Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8
  5. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Kraków

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Kraków

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Audi R8 na Tor Kraków

Zderzenie dwóch światów motoryzacji i Ty jako sędzia wydający werdykt! Na naszym torze sprawdzisz jak prowadzi się Ferrari F430, ikonę motoryzacji oraz Audi R8, który skrywa w sobie tajemnice.

Tor Kraków i przejazdy samochodowe we wspomnianych modelach to z pewnością cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Teraz masz możliwość sprawdzenia ich na torze wyścigowym. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs Audi R8

Oba pojazdy, to samochody wysokiej klasy, które cieszą oko i zadowalają najbardziej wymagających swoimi osiągami. Stwarzamy możliwość wypróbowania i porównania ich ze sobą na profesjonalnym torze wyścigowym.

Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. Audi R8 z pozoru wydaje się dość zwyczajne, jednak i ono skrywa swoją tajemnice i osiąga podobne prędkości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

AUDI R8

315 km/h

Prędkość maksymalna

302 km/h

4,3l V8

Silnik

4,2l V8

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

490 KM

Moc

430 KM

Tor Kraków

Tor Kraków znajduje się około 16 km na wschód Krakowa, przy drodze krajowej 79. Tor posiada asfaltową nawierzchnię i pretenduje do tytułu najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce.

Pętla toru wyścigowego posiada 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na tor składa się również 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe). Najdłuższa prosta ma 200 metrów.

Voucher na prezent

Twój voucher na prezent możesz zakupić bezpośrednio na naszej stronie. Otrzymasz go na podany przez siebie adres e-mail. Ta opcja sprawi, że znajdzie się on na twojej skrzynce bezpośrednio po zakupie. Drugą opcją jest tradycyjna wysyłka. W tym przypadku zapakujemy kupiony przez Ciebie Voucher w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Na miejscu czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi samochodów.  Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera. Podczas jazdy podzieli się on z Tobą swoim doświadczeniem.

Realizacja

Kiedy już zdecydujesz się skorzystać z naszych usług i przybędziesz na tor, czekamy na Ciebie w punkcie obsługi klienta. Tutaj dokonasz rejestracji. Obsługa pokieruję Cię wtedy w kierunku samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie i przyjemność z jazdy. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.