Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8
  5. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Krzywa

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005339

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Audi R8 na Tor Krzywa - Wrocław

Z nami zdecydowanie nie ma nudy. Czeka Cię zestawienie dwóch samochodowych światów. Na naszym torze sprawdzisz jak prowadzi się Ferrari F430, ikonę motoryzacji oraz Audi R8, który skrywa w sobie tajemnice.

Niezapomniane emocje związane z prowadzeniem wspomnianych pojazdów potęguje jeszcze profesjonalny i doskonale przygotowany Tor Krzywa - Wrocław. To doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs Audi R8

Dwa samochody wysokiej klasy, które cieszą oko, a dodatkowo mogą się pochwalić swoimi niesamowitymi osiągami. Wszystko to sprawia, że są w stanie zadowolić nawet najbardziej krytycznych miłośników motoryzacji. Stwarzamy możliwość wypróbowania i porównania ich ze sobą na profesjonalnym torze wyścigowym.

Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. Audi R8 z pozoru wydaje się dość zwyczajne, jednak i ono skrywa swoją tajemnice i osiąga podobne prędkości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

AUDI R8

315 km/h

Prędkość maksymalna

302 km/h

4,3l V8

Silnik

4,2l V8

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

490 KM

Moc

430 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa – Wrocław zlokalizowany jest na terenie zamkniętego lotniska około 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 100 km od Wrocławia. Posiada asfaltową nawierzchnię, która doskonale pozwala wykorzystać możliwości prowadzonego pojazdu. Fotokomórki mierzą tu czas przejazdu z dokładnością do tysięcznej sekundy i charakteryzuje się bardzo nietypowym kształtem.

Pętla toru wyścigowego liczy 1800 metrów oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta wynosi tutaj aż 700 metrów, co pozwala docisnąć pedał gazu ,,do podłogi”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 10 hektarów.

Voucher na prezent

Zprezentuj jazdę tymi pojazdami komuś, kto jest Ci bliski i pomóż mu spełniać marzenia. Sam proces zakupu trwa zaledwie kilka minut. Sam zdecyduj jak chcesz odebrać swój zakup. Możemy dostarczyć Ci go na wskazaną skrzynkę e-mailową. Inna opcja, to przesyłka tradycyjna w eleganckiej kopercie prezentowej.

Bezpieczeństwo

Na miejscu, zanim rozpoczniesz przejazdy, zaprosimy CIę na krótkie szkolenie. Poznasz na nim zasady bezpieczeństwa oraz obsługę pojazdów, które chwilę później poprowadzisz. Podczas jazdy wsparcia udzieli Ci instruktor, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Czekamy na Ciebie na torze, w punkcie obsługi klienta. Przyjdź tu ze swoim voucherem i się zarejestruj. Następnie będziesz uczestniczył w krótkim szkoleniu, po którym będziesz mógł rozpocząć jazdę wybranymi samochodami. Podczas całego dnia możesz, razem ze swoimi bliskimi,  z wysokości trybuny oglądać również przejazdy innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.