Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8
  5. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Jastrząb

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005331

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Audi R8 na Tor Jastrząb - Radom

Warto czerpać z życia ile się da, dlatego nie ograniczamy się jedynie do sprawdzenia jednego pojazdu. Na naszym torze sprawdzisz jak prowadzi się Ferrari F430, ikonę motoryzacji oraz Audi R8, który skrywa w sobie tajemnice.

Tor Jastrząb - Radom jest wspaniałym miejscem na przejazdy samochodowe we wspomnianych modelach. Ten dzień i to cudowne doświadczenie, zostanie w Twojej pamięci na całe życie. Teraz masz możliwość sprawdzenia ich na torze wyścigowym. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430 vs Audi R8

Dwa samochody i dwa różne światy. Oba są pojazdami wysokiej klasy, które cieszą oko i zadowalają najbardziej wymagających swoimi osiągami. Stwarzamy możliwość wypróbowania i porównania ich ze sobą na profesjonalnym torze wyścigowym.

Ferrari F430, skrywa w sobie 490 KM rozpędzając się do 315 km/h i należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych. Audi R8 z pozoru wydaje się dość zwyczajne, jednak i ono skrywa swoją tajemnice i osiąga podobne prędkości.

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

AUDI R8

315 km/h

Prędkość maksymalna

302 km/h

4,3l V8

Silnik

4,2l V8

3,9 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

490 KM

Moc

430 KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Tor, jako jedyny w kraju, został w całości zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co wpłynęło z pewnością na szybkie ogłoszenie go najnowocześniejszym w Polsce. Obiekt posiada również m.in. automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne.

Pętla toru wynosi 3500 metrów, a jej szerokość w najwęższym punkcie to 10 metrów. Na trasie napotkamy aż 11 zakrętów. Długość asfaltowa, wykorzystywana do jazd samochodami wyścigowymi posiada długość 2400 metrów. 

Voucher na prezent

Już teraz możesz zakupić voucher na naszej stronie i uczynić z niego prezent dla kogoś, kto jest Ci bliski. Na Twoje życzenie zapakujemy go w elegancką, prezentową kopertę, która dotrze do Ciebie za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Możesz również skorzystać z szybszej formy dostawy. Wówczas znajdziesz go na swojej skrzynce e-mailowej już kilka chwil po zakupie.

Bezpieczeństwo

Zanim rozpoczniesz swoje przejazdy, czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Na torze czekamy na Ciebie w punkcie obsługi klienta, gdzie dokonasz rejestracji. Następnie zaprosimy Cię w okolice toru i samochodów, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie czas na to co najlepsze, czyli na Twoje przejazdy. Podczas tego dnia możesz oglądać również jazdę innych kierowców, zasiadając na trybunie.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.