Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda Ariel Atom
  5. Jazda Ariel Atom - Tor Poznań

Jazda Ariel Atom - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004254

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój, obuwie na płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Ariel Atom na Torze Poznań pętla główna

Jazda za kierownicą Ariela Atoma to wyjątkowa atrakcja dla każdego miłośnika motoryzacji. Usiądź w fotelu kierowcy i ciesz się możliwościami tego wyjątkowego bolidu podczas jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym!

Ariel Atom

Ariel Atom to superszybki bolid wyścigowy, nie posiadający dachu, drzwi ani szyb! Zastosowano w nim zaawansowane techniki spawania ramy i hamulce Alcon z zaciskami monoblokowymi. Wyposażono go w potężny silnik z Hondy Civic Type-R VTEC o pojemności 2 litrów, dysponujący mocą aż 210 koni mechanicznych. Dzięki swojej dużej mocy i niewielkiej wadze, za jego kierownicą można przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 2,8 sekundy!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ariel Atom

Prędkość maksymalna

225 km/h

Moc

210 KM

Pojemność silnika

2 l

Przyspieszenie do

100 km/h

2,8 s

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt w Polsce. Powstał na terenie byłego lotniska Poznań-Ławica, około 9 kilometrów od Poznania. Tor Poznań słynie przede wszystkim z organizacji wielu wydarzeń motoryzacyjnych skalę krajową i europejską, są to m.in. Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdy KJS, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski oraz Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych, natomiast jazdy amatorskie odbywają się podczas “Track Day”, czyli całodniowego eventu motoryzacyjnego. Pętla toru Poznań ma 4100 metrów długości oraz 12 metrów szerokości. Podczas jednego okrążenia na kierowców czeka aż 14 zakrętów (5 w lewo i 9 w prawo) oraz prosta o długości 560 metrów, dzięki której będzie można przetestować przyspieszenie i prędkość maksymalną pojazdu. Tor Poznań otrzymał światową homologację wyścigową FIA oraz europejską UEM, dzięki czemu na jego terenie istnieje możliwość organizowania profesjonalnych wyścigów samochodowych.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika superszybkich aut sportowych! W przypadku zamówienia vouchera z tradycyjną wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą Ariela Atoma odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, podczas eventu motoryzacyjnego. W czasie realizacji vouchera, tor jest zamknięty dla innych uczestników wydarzenia, w związku z czym nie ma ryzyka powstania kolizji z innymi pojazdami. O Twoje bezpieczeństwo zadba doświadczona kadra instruktorska.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda za kierownicą Ariel Atom na Torze Poznań pętla główna realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych;
  • Czas trwania jazdy za kierownicą Ariel Atom na Torze Poznań pętla główna zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń, poziom doświadczenia kierowcy);
  • Po przyjeździe na Tor Poznań pętla główna należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.