voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

Jak wygląda voucher ?

Gustowny i elegancki voucher ma format utwardzonej kartki a4, po złożeniu przyjmuje znany format DL. Wykończeniem całości jest ekskluzywna koperta opatrzona grafiką go-racing, na której zastosowano wybiórczy lakier. Tak przygotowany voucher na jazdę jest idealnym pomysłem na prezent z okazji świąt czy urodzin, możesz też zrobić niespodziankę swojej bliskiej osobie i bez żadnych okazji podarować emocje w formie tradycyjnego prezentu.

wnętrze vouchera go-racingTak wygląda przykładowy voucher prezentowy na jazdę Chevroletem Camaro.
Każdy taki druk zawiera:
- lokalizację czyli miejsce realizacji vouchera,
- ilość okrążeń,
- nr rezerwacji - najważniejsza rzecz w całym voucherze, dzięki temu numerowi możesz zrealizować zamówioną jazdę,
- termin ważności, czyli wyznaczoną datę kiedy upływa ważność vouchera, każdy nasz voucher ma ważność 365 dni,
- krótki opis,
- szczegółowe informacje odnośnie wybranej jazdy, takie jak adres toru, obowiązujący strój, inne wymagania.

Voucher elektroniczny
Po dokonaniu zamówienia i jego opłaceniu możesz otrzymać na adres email voucher elektroniczny w formacie PDF. Jest to najszybsza i najtańsza forma dostawy. Jeżeli zależy Ci jednak na tym aby voucher wyglądał wyjątkowo - zamów jazdę wybranym autem z tradycyjną dostawą Pocztą Polską lub kurierem.

opakowanie ozdobne go-racing

Opakowanie ozdobne

Jeśli chcesz, aby Twój prezent wyglądał jeszcze bardziej stylowo, wybierz podczas zakupu opcję "opakowanie ozdobne". Za dodatkową opłatą, zamówiony przez Ciebie voucher zostanie zapakowany w eleganckie, metalowe pudełko.

Klasyczna, ponadczasowa czerń w połyskującym wydaniu, tłoczone logo i czerwone wnętrze nawiązują stylistyką do najbardziej kultowych klasyków motoryzacji i podkreślają sportowy charakter prezentu. Co więcej, metalowe opakowanie ozdobne na vouchery Go-Racing zmieni zakupiony przez Ciebie voucher w gustowny, elegancko zapakowany prezent od razu gotowy do wręczenia.

torebka prezentowa go-racing

Torebka prezentowa

Elegancka torebka ozdobna Go-Racing dopełni oprawę Twojego prezentu. Możesz połączyć ją z samym voucherem lub voucherem i opakowaniem ozdobnym dla jeszcze lepszego efektu! Tłoczone logo i czarno-czerwona kolorystyka podkreślą sportowy charakter prezentu, zwiastując niezapomniane motoryzacyjne emocje.


Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej