Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi - Tor Słomczyn

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi - Tor Słomczyn

Cena:
1209 zł
Wybierz lokalizację:
Tor Słomczyn - kliknij, aby zmienić

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0002800

Miejsce realizacji

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, 05-600 Grójec

Czas trwania

Zależy od umiejętności kierowcy. Przejedziesz po 2 okrążenia każdym z aut w towarzystwie instruktora w tym okrążenie zapoznawcze.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ferrari F360 Modena, Lotus Exige i Formuła Jedi to prawdziwe ikony motoryzacji. Już teraz możesz usiąść za ich kierownicą i przeżyć fenomenalną przygodę, która dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji!

Ferrari F360 Modena

Ferrari 360 Modena to model produkowany przez włoską markę Ferrari od 1999 do 2005 roku. Pod jego maską kryje się silnik o pojemności 3586 cm³, a moc sięga 400 KM! Prędkość 100 km/h osiąga w zaledwie 4,3 sekundy; a kierowca może się nim rozpędzić do niemalże 300 km/h!

Lotus Exige

Lotus Exige to bardzo lekki samochód, którego waga wynosi zaledwie 900 kilogramów. Posiada on czterocylindrowy silnik wyposażony w turbinę o pojemności 1800 cm³. Jego moc to 218KM, a prędkość 100km/h uzyskuje w 4,7 sekundy.

Formuła Jedi

Formuła Jedi posiada opływowy kształt, niski kokpit i lekką konstrukcja, dzięki czemu można za jej pomocą osiągać niesamowite prędkości. Prędkość 100km/h osiąga w zaledwie 3,7 sekundy! 

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari F360 Modena

Lotus Exige

Formuła Jedi

Prędkość maksymalna

298 km/h

237 km/h

180 km/h

Moc

400 KM

218 KM

130 KM

Silnik

3586 cm³

1800 cm³

919 cm³

Przyśpieszenie do 100km/h

4,3s

4,7s

3,7s

Tor Słomczyn 

Tor Słomczyn zlokalizowany jest w centralnej części Polski, około 40 kilometrów od Warszawy. Jest to nowoczesna inwestycja, w której skład wchodzi tor samochodowy, tor kartingowy i tor rallycross. 

Długość całkowita toru wynosi 1200 metrów, a jego szerokość to 10 metrów. Asfaltowa nawierzchnia toru zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy oraz pozwala na sprawdzenie osiągów tych sportowych aut!

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową przygotowany voucher. W przypadku vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie zapakowany w elegancką kopertę ozdobną

Od momentu zakupu masz 12 miesięcy na wykorzystanie vouchera. W przypadku jazd sezonowych jest to jeden pełny sezon.

Bezpieczeństwo 

Jazda Ferrari F360 Modena vs Lotus Exige vs Formuła Jedi odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, w związku z czym możesz liczyć na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Na fotelu pasażera będzie siedział doświadczony instruktor, który wskaże Ci na początku zasady bezpieczeństwa, a następnie udzieli cennych wskazówek dotyczących jazdy i sposobu prowadzenia tych niesamowitych aut!

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari F360 Modena vs Lotus Exige vs Formuła Jedi na Torze Słomczyn w Warszawie jest realizowana w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie;

  • Czas trwania jazdy Ferrari F360 Modena vs Lotus Exige vs Formuła Jedi na Torze Słomczyn w Warszawie zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń i poziom umiejętności kierowcy);

  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze;

  • Zalecany ubiór- luźny i niekrępujący ruchów oraz buty na płaskiej podeszwie.

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.