Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Poznań

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004029

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Lamborghini  Gallardo vs Nissan GTR na Torze Poznań pętla główna

Skorzystaj z okazji i poprowadź Ferrari F430, Lamborghini Gallardo i Nissana GTR na profesjonalnym torze wyścigowym. Możliwości tych pojazdów robią wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych kierowcach. To zestawienie doskonale sprawdzi się dla tych, którzy lubią szybką jazdę. Porównaj wrażenia z jazdy tymi sportowymi samochodami i wybierz swojego zwycięzcę! Jazda wspomnianymi modelami po doskonale przygotowanym torze Poznań pętla główna to cudowne doświadczenie, które pozostaje w pamięci na całe życie. Wszystko odbywa się zupełnie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego instruktora. Możesz spełnić swoje marzenie lub pomóc zrealizować je komuś innemu i kupić voucher na prezent.

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Ferrari F430 łączy w sobie prędkość i moc, z wysokim komfortem. Samochód spaja możliwości motoryczne z charakterystycznym dla marki wyglądem. Kolejny pojazd, Lamborghini Gallardo, to połączenie piękna z szybkością, jest to bowiem prawdziwy demon prędkości, który potrafi wcisnąć w fotel. Na koniec tego zestawienia pozostaje Nissan GTR, który szokuje cały świat swoim designem i osiąganymi prędkościami. Wszystkie prezentowane maszyny przekraczają barierę 100 km/h w maksymalnie 4 sekundy. Ferrari F430 skrywa w sobie 490 KM i rozpędza się do 315 km/h. Lamborghini Gallardo potrafi osiągnąć tę samą prędkość, a moc generowana przez silnik wynosi 560 KM. Nissan GTR wyposażony jest w silnik, który wytwarza 485 KM, a jego prędkość maksymalna wynosi 311 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Ferrari F430

Lamborghini Gallardo

Nissan GTR

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

311 km/h

Silnik

4,3 l V8

5,2 l

3,8 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4 sekundy

3,4 sekundy

3,7 sekundy

Moc

490 KM

560 KM

485 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 km od Gniezna. To ogromny kompleks, który jest organizatorem krajowych i międzynarodowych imprez samochodowych i motocyklowych. Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4100 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Voucher znajdzie się na Twojej skrzynce mailowej bezpośrednio po dokonaniu transakcji na naszej stronie internetowej. Możesz również wybrać inną opcję dostawy, czyli wysyłkę pocztą tradycyjną. W tym przypadku zapakujemy go w elegancką, ozdobną kopertę, która idealnie nadaje się na prezent.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem do samochodów czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Wsparcie otrzymasz również w trakcie przejazdów. Miejsce pasażera zajmie bowiem nasz doświadczony instruktor.

Realizacja

Zapraszamy do punktu obsługi klienta, który znajduje się przy torze, aby dokonać rejestracji. Następnie, w okolicy toru, czeka Cię krótkie szkolenie. Po nim będziesz mógł rozpocząć jazdę. Czas na torze możesz również poświęcić podziwianie jazdy innych kierowców i pojazdów, które poprowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.