Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Jastrząb

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004009

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Lamborghini  Gallardo vs Nissan GTR na Torze Jastrząb - Radom

Masz okazję na wypróbowanie i porównanie ze sobą Ferrari F430, Lamborghini Gallardo oraz Nissana GTR na profesjonalnym torze wyścigowym i wskazanie zwycięzcy tego pojedynku. Sportowe klasyki, które możesz poprowadzić, fascynują fanów motoryzacji na całym świecie. Nasza oferta doskonale ucieszy wszystkich, którzy lubią szybką jazdę i adrenalinę. Przekonaj się osobiście, co potrafią te pojazdy. Tor Jastrząb - Radom to doskonałe miejsce, aby zestawić je ze sobą w równych warunkach. Połączenie tych samochodów z tym miejscem, to gwarancja niezapomnianych emocji, które wspomina się przez długie lata. Na miejscu o Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni instruktorzy. Możesz również kupić voucher na prezent i pomóc w realizacji marzenia komuś, kto jest Ci bliski.

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Ferrari F430 pobudza wyobraźnię każdego człowieka. Na zmysły oddziałuje charakterystyczny wygląd, moc pojazdu, jak również wykonanie i komfort. Podobnie jest z Lamborghini Gallardo.  Ciężko się nie zatrzymać, gdy jest w pobliżu, a oprócz walorów estetycznych potrafi wcisnąć w fotel. Zestawienie zamyka jego czarny koń, czyli Nissan GTR, który nie odstaje od sławnych poprzedników i cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Zestawienie nie posiada pojazdu, który potrzebowałby więcej niż 4 sekundy, aby osiągnąć 100 km/h. Ferrari F430 napędza 490 KM mocy zwrotnej, a prędkość maksymalna wynosi 315 km/h. Lamborghini Gallardo także osiąga 315 km/h, a jego moc wynosi 560 KM. Silnik Nissana GTR generuje 485 KM mocy, a samochód wyciąga maksymalnie 311 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Ferrari F430

Lamborghini Gallardo

Nissan GTR

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

311 km/h

Silnik

4,3 l V8

5,2 l

3,8 l

Przyspieszenie do

100 km/h

4 sekundy

3,4 sekundy

3,7 sekundy

Moc

490 KM

560 KM

485 KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Tor, jako jedyny w kraju, został w całości zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co wpłynęło z pewnością na szybkie ogłoszenie go najnowocześniejszym w Polsce. Obiekt posiada również m.in. automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne. Pętla toru wynosi 3500 metrów, a jej szerokość w najwęższym punkcie to 10 metrów. Na trasie napotkamy aż 11 zakrętów. Długość asfaltowa, wykorzystywana do jazd samochodami wyścigowymi posiada długość 2400 metrów.

Voucher na prezent

Kup swój voucher już teraz i wybierz sposób dostawy. Możesz otrzymać go na wskazany adres e-mail lub zapakowany w elegancką kopertę za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Bezpieczeństwo

Zadbamy o to, abyś był bezpieczny. W tym celu odbędziesz krótkie szkolenie, a w czasie jazdy miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor.

Realizacja

Po rejestracji zaprosimy CIę na krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi samochodów. Po nim rozpoczniesz swoje przejazdy. W ciągu tego dnia możesz też oglądać zmagania innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.