1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Krzywa

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Krzywa

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 3 okrążenia
Cena: 1299 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004017

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Rabbit 06-06-2024

Jazdy super autami dostałem od przyjaciół na wieczór kawalerski. Powiedzieli: weź się chłopie wyszalej, bo później to już tylko fochy i pieluchy. No to poszalałem... Jest czym pojeździć... Aż żal wsiadać później do swojego, jakby stał w miejscu... HA HA HA..... Polecam miłośnikom szybkiej jazdy. To są na prawdę mega maszyny i mega emocje.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Lamborghini  Gallardo vs Nissan GTR na Torze Krzywa - Wrocław

Zestaw ze sobą Ferrari F430, Lamborghini Gallardo oraz Nissana GTR na profesjonalnym torze wyścigowym i wybierz zwycięzcę tego pojedynku. Osiągi tych sportowych pojazdów robią wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych kierowcach. To zestawienie to doskonała okazja dla wielbicieli szybkiej, sportowej jazdy. Wybierz swojego faworyta! Jazda tymi pojazdami po doskonale przygotowanym Torze Krzywa - Wrocław to wspaniałe doświadczenie, które pozostaje w pamięci na całe życie. Atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego instruktora. Oferowane przejazdy są również świetnym pomysłem na prezent, który z pewnością będzie trafiony.

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Ferrari F430 jest pojazdem, który łączy w sobie duże możliwości techniczne z wysokim komfortem wykonania i charakterystycznym dla marki designem. Podobnie można powiedzieć o Lamborghini Gallardo, które jest po prostu pięknym autem i prawdziwym demonem prędkości, który potrafi wcisnąć w fotel. Zestawienie kończy jego czarny koń, Nissan GTR, który szokuje świat swoimi możliwościami. Wszystkie prezentowane pojazdy osiągają 100 km/h w maksymalnie 4 sekundy. Ferrari F430 napędzana 490 KM mocy i potrafi wyciągnąć 315 km/h. Lamborghini Gallardo równa się prędkością maksymalną ze swoim poprzednikiem, a moc, jaką generuje silnik, równa się 560 KM. Silnik Nissana GTR wytwarza natomiast 485 KM, a jego prędkość maksymalna wynosi 311 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Ferrari F430

Lamborghini Gallardo

Nissan GTR

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

311 km/h

Silnik

4,3 l V8

5,2 l

3,8 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4 sekundy

3,4 sekundy

3,7 sekundy

Moc

490 KM

560 KM

485 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa – Wrocław zlokalizowany jest na terenie zamkniętego lotniska około 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 100 km od Wrocławia. Posiada asfaltową nawierzchnię, która doskonale pozwala wykorzystać możliwości prowadzonego pojazdu. Fotokomórki mierzą tu czas przejazdu z dokładnością do tysięcznej sekundy, a tor charakteryzuje się bardzo nietypowym kształtem. Pętla toru wyścigowego liczy 1800 metrów oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta wynosi tutaj 100 metrów, co pozwala docisnąć pedał gazu ,,do podłogi”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 10 hektarów.

Voucher na prezent

Swój voucher zakupisz szybko i w bardzo łatwy sposób. Masz również możliwość wybrania sposobu dostarczenia. Możemy wysłać go na wskazany przez Ciebie adres e-mail lub zapakować go w elegancką kopertę prezentową. Wtedy dotrze do Ciebie pocztą tradycyjną.

Bezpieczeństwo

Na Twoje bezpieczeństwo wpłynie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu oraz obecność instruktora. W czasie jazdy zajmie on miejsce pasażera.

Realizacja

Udaj się do biura obsługi, aby się zarejestrować. Nasi pracownicy zaprowadzą Cię następnie w stronę toru, na krótkie szkolenie, po którym przyjdzie czas na jazdę. Podczas tego dnia możesz również podziwiać jazdę innych kierowców z wysokości trybun.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: