Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004021

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Ferrari F430 vs Lamborghini  Gallardo vs Nissan GTR na Torze Łódź

Wypróbuj i porównaj ze sobą Ferrari F430, Lamborghini Gallardo oraz Nissana GTR na profesjonalnym torze wyścigowym. Te sportowe samochody robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających kierowcach. Zestawienie, które proponujemy, to doskonały wybór dla wielbicieli szybkiej, sportowej jazdy. Teraz sam możesz wybrać triumfatora! Jazda tymi samochodami po doskonale przygotowanym Torze Łódź to doświadczenie, które wspomina się latami. Wszystko odbywa się zupełnie bezpiecznie, ponieważ nad bezpieczeństwem czuwają nasi doświadczeni instruktorzy. Przygotowana atrakcja jest również wspaniałym pomysłem na prezent, który ucieszy każdego faceta.

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Ferrari F430 charakteryzują imponujące walory motoryczne z wysoką jakością wykonania oraz charakterystycznym dla tej marki wyglądem. Równie dobrze prezentuje się Lamborghini Gallardo, czyli samochód, przy którym zatrzymuje się każdy przechodzień. Trzeci w tym porównaniu, Nissan GTR, to jego czarny koń, który budzi zachwyt fanatyków motoryzacji na całym świecie. Wszystkie samochody tego zestawienia osiągają pierwsze 100 km/h w maksymalnie 4 sekundy. Silnik Ferrari F430 wytwarza 490 KM mocy zwrotnej, a samochód potrafi jechać z prędkością 315 km/h. Lamborghini Gallardo osiąga taką samą prędkość, a ma do dyspozycji 560 KM mocy. Nissan GTR skrywa pod maską 485 KM, a jego maksymalna prędkość wynosi 311 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Ferrari F430

Lamborghini Gallardo

Nissan GTR

Prędkość maksymalna

315 km/h

315 km/h

311 km/h

Silnik

4,3 l V8

5,2 l

3,8 l

Przyspieszenie do 100 km/h

4 sekundy

3,4 sekundy

3,7 sekundy

Moc

490 KM

560 KM

485 KM

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi, w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem tego toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy. Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m n.p.m). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.

Voucher na prezent

Proces zakupu vouchera jest intuicyjny, prosty i szybki. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możemy wysłać go na wskazany przez Ciebie adres e-mail już kilka chwil po zakupie. Druga opcja zakłada wysyłkę tradycyjną. Wówczas zapakujemy go w ozdobną kopertę prezentową.

Bezpieczeństwo

W obiekcie czeka na Ciebie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Po nim usiądziesz w wymarzonych pojazdach, w towarzystwie naszego doświadczonego kierowcy, który będzie Cię wspierał wiedzą i doświadczeniem w czasie przejazdów po torze.

Realizacja

Na miejscu udaj się do punktu obsługi klienta, gdzie dokonasz rejestracji. Następnie zaprosimy Cię w okolice toru, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie czas na przejazdy. Twoje zmagania mogą podziwiać z trybun Twoi bliscy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.