Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Chevrolet Camaro SS
 5. Chevrolet Camaro SS - Tor Poznań

Chevrolet Camaro SS - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003782

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro SS – Tor Poznań główny

Czy możesz sobie wyobrazić siebie za kierownicą Chevroleta Camaro SS? Ta wizja może stać się prawdą! Podczas eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym sprawdzisz swoje umiejętności i osiągi auta. Jazda Chevroletem Camaro SS na torze głównym w Poznaniu to możliwość przejechania się po najdłuższym torze w Polsce i to kultowym amerykańskim muscle car. Sprawdź, jaką moc skrywa pod maską Chevrolet Camaro SS.

Chevrolet Camaro SS

Spełnienie motoryzacyjnych marzeń jest bardzo proste. Wystarczy kupić voucher na jazdę Chevroletem Camaro, który zadziwia osiągami. Moc 455 KM i pojemność silnika 6,2l sprawią, że skoczy Ci poziom adrenaliny we krwi. To kultowe auto rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,6 s. Chyba nie trzeba Cię przekonywać, że jazda Chevroletem Camaro SS, to niezwykle emocjonująca atrakcja?

Parametry techniczne

 • Silnik: 6,2l V8
 • Moc: 455 KM
 • Do 100km/h: 4,6 s
 • Skrzynia biegów: manualna

Tor główny Poznań

Tor w Poznaniu dzieli się na dwie pętle. Nitka toru głównego ma 4100 m długości i 12 m szerokości. Asfaltowa nawierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości i wypróbowanie możliwości sportowych aut. Został zbudowany na terenie dawnego poligonu wojskowego. Odbywają się tu imprezy wyścigowe na poziomie krajowym i europejskim. Na terenie obiektu znajduje się centrum szkoleniowo-konferencyjne z tarasem widokowym, z którego można obserwować zmagania na torze.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro SS na torze głównym Poznań to realizacja pełna emocji, ale przy tym w pełni bezpieczna. Odbywa się pod okiem profesjonalnej obsługi, a podczas jazdy, w aucie na miejscu pasażera zasiądzie wykwalifikowany kierowca wyścigowy, który będzie udzielał wskazówek dotyczących pokonania nitki toru w bezpieczny, ale emocjonujący sposób. Na potrzeby realizacji tor zostanie zamknięty, a osoby towarzyszące będą mogły oglądać zmagania na torze z bezpiecznej odległości.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.