1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro SS

Jazda Chevroletem Camaro SS

Jazda Chevroletem Camaro to potężna dawka adrenaliny i niezapomnianych motoryzacyjnych emocji. Drapieżny wygląd, niewiarygodna prędkość i przyspieszenie, które wgniata w fotel – to wszystko sprawia, że obok Camaro SS nie sposób przejść obojętnie. Auto spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców i zajmuje jedną z czołowych pozycji w branży motoryzacyjnej na świecie. Usiądź za kierownicą Chevroleta Camaro SS i na własnej skórze przekonaj się jak radzi sobie na torze wyścigowym.

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro to kultowy model i bestseller koncernu General Motors, który doczekał się już VI generacji. Wersja Camaro SS wyposażona została w widlasty, ośmiocylindrowy silnik o pojemności 6,2L V8 i mocy 455 KM, który rozpędza pojazd od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,6 s. Prędkość maksymalna na poziomie 290 km/h pozwala z łatwością odstawić większość sportowych modeli i gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy.

Dane techniczne: Chevrolet Camaro SS
Silnik 6,2 l
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,6 sekundy
Moc 455 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: