Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Chevrolet Camaro SS
 5. Chevrolet Camaro SS - Tor Krzywa

Chevrolet Camaro SS - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003769

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro SS – Tor Krzywa

Jazda Chevroletem Camaro na torze Krzywa to atrakcja, która podniesie poziom adrenaliny we krwi. Dzień spędzony na torze sprawi, że emocje będą Ci towarzyszyć jeszcze długo po realizacji. Podczas przejażdżki zasiądziesz na miejscu kierowcy, a profesjonalny kierowca na miejscu pasażera. Dzięki temu podczas realizacji zadba, aby ta jazda na długo została w Twojej pamięci. Jazda Chevroletem Camaro SS na torze Krzywa to idealne rozwiązanie na prezent zarówno dla samego siebie, jak i bliskiej osoby.

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro SS jako przedstawiciel muscle cars zadziwia osiągami. Silnik o pojemności 6,2 l generuje moc 455 koni mechanicznych. Dzięki temu rozpędzenie do 100 km/h zajmuje tylko 4,6 s. Drapieżny wygląd tego amerykańskiego sportowego auta sprawia, że zachwyci każdego, nie tylko zagorzałego fana motoryzacji. Jazda Chevroletem Camaro SS sprawi, że jeszcze długo nie wyjdziesz z podziwu, ile mocy kryje to auto pod maską.

Parametry techniczne

 • Silnik: 6,2l V8
 • Moc: 455 KM
 • Do 100 km/h: 4,6 s
 • Skrzynia biegów: manualna

Tor Krzywa

Tor Krzywa to następca dawnego Pixers Ring. Znajduje się ok. 48 km od Lubina i 107 km od Wrocławia. Szybki dojazd do toru umożliwia położenie w pobliżu autostrady A4. Powstał na terenie dawnego lotniska wojskowego, dzięki czemu nitka toru ma 1800 m długości i od 8 do 16 m szerokości. Na terenie obiektu znajduje się pełne zaplecze sanitarne i sale konferencyjne, dzięki temu jest to świetne miejsce do organizacji eventów firmowych i spotkań biznesowych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro SS realizowana jest na profesjonalnym torze wyścigowym. Mając na uwadze bezpieczeństwo, tor zostanie zamknięty. Dzięki temu podczas eventu będą odbywały się realizacje voucherów, a obsługa zadba, aby ta świetna zabawa była również bezpieczna. Kiedy zasiądziesz na miejscu kierowcy, obok jako pasażer będzie obecny profesjonalny kierowca wyścigowy, który podczas jazdy będzie udzielał rad i wskazówek. Przed ruszeniem na nitkę toru każdy uczestnik odbywa krótkie szkolenie dotyczące zasad obowiązujących na terenie obiektu oraz obsługi pojazdu.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.