Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Chevrolet Camaro SS
 5. Chevrolet Camaro SS - Tor Jastrząb

Chevrolet Camaro SS - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003761

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro SS – Tor Jastrząb

Jazda Chevroletem Camaro na torze Jastrząb to prezent, który niełatwo będzie zapomnieć. Ryk silnika, duża moc schowana pod maską i prędkość podniosą poziom adrenaliny we krwi. Podczas realizacji osoba obdarowana zasiądzie na miejscu kierowcy i w towarzystwie profesjonalnego kierowcy wyścigowego pokona nitkę toru Jastrząb. Na miejsce można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd z bezpiecznej odległości. Jazda Chevroletem Camaro SS na torze Jastrząb to świetna atrakcja dla każdego fana motoryzacji.

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro SS zadziwia osiągami. Ma ponad 400 KM, co w połączeniu z silnikiem o pojemności 6,2 l pozwala na osiągnięcie prędkości 100 km/h w 4,6 s. Te cechy charakteryzują typowe amerykańskie muscle car. Jazda Chevroletem Camaro SS na torze Jastrząb pozwoli odkryć moc skrywaną pod maską kultowego auta i poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy.

Parametry techniczne

 • Silnik: 6,2l V8
 • Moc: 455 KM
 • Do 100 km/h: 4,6 s
 • Skrzynia biegów: manualna

Tor Jastrząb

Jeden z najdłuższych torów z naszej oferty położony ok. 125 km od Warszawy. Nitka toru Jastrząb ma 2400 m długości i asfaltową nawierzchnię, co składa się na idealne warunki do wypróbowania możliwości Chevroleta Camaro SS. Na terenie obiektu znajdują się trybuny, z których można obserwować zmagania uczestników eventu. Tor Jastrząb to świetne miejsce na organizację imprez motoryzacyjnych, a także firmowych imprez integracyjnych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro SS zostanie poprzedzona krótkim szkoleniem dotyczącym zasad obowiązujących na torze wyścigowym i wprowadzeniem do realizacji. Przejazdy odbywają się podczas eventu motoryzacyjnego, na czas którego tor zostanie zamknięty dla uczestników. Aby zadbać o bezpieczeństwo i frajdę z jazdy podczas realizacji osoba obdarowana zasiądzie na miejscu kierowcy, a instruktor na miejscu pasażera. Dzięki temu będzie mógł udzielać rad i wskazówek, aby jazda była niezapomnianym przeżyciem. 

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.