Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Chevrolet Camaro SS
 5. Chevrolet Camaro SS - Tor Łódź

Chevrolet Camaro SS - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003775

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro SS – Tor Łódź

Podczas jazdy Chevroletem Camaro na torze Łódź posiadacz vouchera będzie mógł zasiąść na miejscu kierowcy i sprawdzić swoje umiejętności oraz osiągi auta na profesjonalnym torze wyścigowym. To niezwykle emocjonujące doświadczenie sprawi, że wizyta na torze Łódź na długo zapisze się w pamięci. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą oglądały przejażdżkę z bezpiecznej odległości. To idealna atrakcja dla każdego, kto uwielbia ryk silnika, zapach benzyny i dużą prędkość.

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet jest kultową amerykańską marką aut. Model Camaro SS, dzięki dużej mocy i drapieżnemu wyglądowi, można zaliczyć do kategorii muscle car. Ponad 400 KM mocy i pojemność silnika 6,2l pozwalają poczuć na własnej skórze, jak szybko sportowe auto rozwija prędkość. Rozpędzenie do 100 km/h zajmuje mu tylko 4,6 s. To sprawia, że nawet laik zachwyci się tym motoryzacyjnym cudem.

Parametry techniczne

 • Silnik: 6,2l V8
 • Moc: 455 KM
 • Do 100 km/h: 4,6 s
 • Skrzynia biegów: manualna

Tor Łódź

Tor Łódź ma 1050 m długości i 8-12 m szerokość. Położony jest w miejscowości Stryków, ok. 15 km od centrum Łodzi. Łatwy dojazd zapewnia bliskie położenie drogi krajowej 71 i węzła autostradowego A1/A2. Asfaltowa powierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości, a zróżnicowanie wysokości powierzchni toru na niezwykłe doświadczenia podczas jazdy. Na terenie obiektu znajduje się poczekalnia, sala szkoleniowo-konferencyjna oraz kawiarnia. Ulokowanie w pobliżu autostrady sprawia, że jest to idealne miejsce do organizacji imprez motoryzacyjnych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro SS odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego, na którego potrzeby Tor Łódź zostanie zamknięty. Dzięki temu na terenie obiektu będą realizowane tylko jazdy z voucherów. Obsługa toru zadba, aby dzień spędzony na torze minął w miłej, pełnej emocji atmosferze. Podczas realizacji na miejscu pasażera zasiądzie profesjonalny instruktor, który udzieli wskazówek jak bezpiecznie pokonać nitkę toru Łódź i przy tym mieć jak najwięcej frajdy.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

Samochody sportowe, supersamochody i hipersamochody — czym się różnią i jak je rozpoznać?

Często słyszymy, że fani motoryzacji używają terminów “samochód sportowy”, “supersamochód” i “hipersamochód” zamiennie. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją wyraźne różnice pomiędzy tymi trzema typami pojazdów. Samochody sportowe powstają z myślą o szybkości i zwinności, a ponadto zwykle są lżejsze i mniejsze niż inne auta. Supersamochody cechują się jeszcze większą szybkością i mocą. Oprócz […] Więcej

Tanie sportowe auta — jakie wybrać?

Wszyscy zakładamy, że sportowy samochód to drogi samochód — ale czy to aby na pewno prawda? Jak się okazuje, nie do końca. Oczywiście znajdziesz na rynku super wozy za kilkaset, albo nawet parę milionów złotych. Jednak fani mocnych silników i szybkiej jazdy nie muszą posiadać aż tak grubych portfeli. W branży motoryzacyjnej natrafisz również na […] Więcej

Muscle car vs pony car — co je różni?

Kiedy rzucamy hasło „muscle car”, jaki obrazek przychodzi ci do głowy? Masz chwilę czasu, więc spokojnie się zastanów. Już? W takim razie wiedz, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż właśnie myślisz o samochodzie z gatunku „pony car”. Jaka jest różnica? Muscle cary i pony cary (po polsku moglibyśmy je nazwać „mięśniakami” i „kucykami”) to wytwory amerykańskiej […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.