1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Chevrolet Camaro SS
  5. Chevrolet Camaro SS - Tor Łódź

Chevrolet Camaro SS - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 439 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00003773

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro SS – Tor Łódź

Podczas jazdy Chevroletem Camaro na torze Łódź posiadacz vouchera będzie mógł zasiąść na miejscu kierowcy i sprawdzić swoje umiejętności oraz osiągi auta na profesjonalnym torze wyścigowym. To niezwykle emocjonujące doświadczenie sprawi, że wizyta na torze Łódź na długo zapisze się w pamięci. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą oglądały przejażdżkę z bezpiecznej odległości. To idealna atrakcja dla każdego, kto uwielbia ryk silnika, zapach benzyny i dużą prędkość.

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet jest kultową amerykańską marką aut. Model Camaro SS, dzięki dużej mocy i drapieżnemu wyglądowi, można zaliczyć do kategorii muscle car. Ponad 400 KM mocy i pojemność silnika 6,2l pozwalają poczuć na własnej skórze, jak szybko sportowe auto rozwija prędkość. Rozpędzenie do 100 km/h zajmuje mu tylko 4,6 s. To sprawia, że nawet laik zachwyci się tym motoryzacyjnym cudem.

Parametry techniczne

  • Silnik: 6,2l V8
  • Moc: 455 KM
  • Do 100 km/h: 4,6 s
  • Skrzynia biegów: manualna

Tor Łódź

Tor Łódź ma 1050 m długości i 8-12 m szerokość. Położony jest w miejscowości Stryków, ok. 15 km od centrum Łodzi. Łatwy dojazd zapewnia bliskie położenie drogi krajowej 71 i węzła autostradowego A1/A2. Asfaltowa powierzchnia pozwala na rozwijanie dużych prędkości, a zróżnicowanie wysokości powierzchni toru na niezwykłe doświadczenia podczas jazdy. Na terenie obiektu znajduje się poczekalnia, sala szkoleniowo-konferencyjna oraz kawiarnia. Ulokowanie w pobliżu autostrady sprawia, że jest to idealne miejsce do organizacji imprez motoryzacyjnych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro SS odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego, na którego potrzeby Tor Łódź zostanie zamknięty. Dzięki temu na terenie obiektu będą realizowane tylko jazdy z voucherów. Obsługa toru zadba, aby dzień spędzony na torze minął w miłej, pełnej emocji atmosferze. Podczas realizacji na miejscu pasażera zasiądzie profesjonalny instruktor, który udzieli wskazówek jak bezpiecznie pokonać nitkę toru Łódź i przy tym mieć jak najwięcej frajdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: