Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Chevrolet Camaro SS
 5. Chevrolet Camaro SS - Tor Jastrząb

Chevrolet Camaro SS - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003764

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro SS – Tor Jastrząb

Jazda Chevroletem Camaro na torze Jastrząb to prezent, który niełatwo będzie zapomnieć. Ryk silnika, duża moc schowana pod maską i prędkość podniosą poziom adrenaliny we krwi. Podczas realizacji osoba obdarowana zasiądzie na miejscu kierowcy i w towarzystwie profesjonalnego kierowcy wyścigowego pokona nitkę toru Jastrząb. Na miejsce można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd z bezpiecznej odległości. Jazda Chevroletem Camaro SS na torze Jastrząb to świetna atrakcja dla każdego fana motoryzacji.

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro SS zadziwia osiągami. Ma ponad 400 KM, co w połączeniu z silnikiem o pojemności 6,2 l pozwala na osiągnięcie prędkości 100 km/h w 4,6 s. Te cechy charakteryzują typowe amerykańskie muscle car. Jazda Chevroletem Camaro SS na torze Jastrząb pozwoli odkryć moc skrywaną pod maską kultowego auta i poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy.

Parametry techniczne

 • Silnik: 6,2l V8
 • Moc: 455 KM
 • Do 100 km/h: 4,6 s
 • Skrzynia biegów: manualna

Tor Jastrząb

Jeden z najdłuższych torów z naszej oferty położony ok. 125 km od Warszawy. Nitka toru Jastrząb ma 2400 m długości i asfaltową nawierzchnię, co składa się na idealne warunki do wypróbowania możliwości Chevroleta Camaro SS. Na terenie obiektu znajdują się trybuny, z których można obserwować zmagania uczestników eventu. Tor Jastrząb to świetne miejsce na organizację imprez motoryzacyjnych, a także firmowych imprez integracyjnych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro SS zostanie poprzedzona krótkim szkoleniem dotyczącym zasad obowiązujących na torze wyścigowym i wprowadzeniem do realizacji. Przejazdy odbywają się podczas eventu motoryzacyjnego, na czas którego tor zostanie zamknięty dla uczestników. Aby zadbać o bezpieczeństwo i frajdę z jazdy podczas realizacji osoba obdarowana zasiądzie na miejscu kierowcy, a instruktor na miejscu pasażera. Dzięki temu będzie mógł udzielać rad i wskazówek, aby jazda była niezapomnianym przeżyciem. 

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

Samochody sportowe, supersamochody i hipersamochody — czym się różnią i jak je rozpoznać?

Często słyszymy, że fani motoryzacji używają terminów “samochód sportowy”, “supersamochód” i “hipersamochód” zamiennie. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją wyraźne różnice pomiędzy tymi trzema typami pojazdów. Samochody sportowe powstają z myślą o szybkości i zwinności, a ponadto zwykle są lżejsze i mniejsze niż inne auta. Supersamochody cechują się jeszcze większą szybkością i mocą. Oprócz […] Więcej

Tanie sportowe auta — jakie wybrać?

Wszyscy zakładamy, że sportowy samochód to drogi samochód — ale czy to aby na pewno prawda? Jak się okazuje, nie do końca. Oczywiście znajdziesz na rynku super wozy za kilkaset, albo nawet parę milionów złotych. Jednak fani mocnych silników i szybkiej jazdy nie muszą posiadać aż tak grubych portfeli. W branży motoryzacyjnej natrafisz również na […] Więcej

Muscle car vs pony car — co je różni?

Kiedy rzucamy hasło „muscle car”, jaki obrazek przychodzi ci do głowy? Masz chwilę czasu, więc spokojnie się zastanów. Już? W takim razie wiedz, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż właśnie myślisz o samochodzie z gatunku „pony car”. Jaka jest różnica? Muscle cary i pony cary (po polsku moglibyśmy je nazwać „mięśniakami” i „kucykami”) to wytwory amerykańskiej […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.