1. Go-Racing
  2. Okazje
  3. Dzień Dziadka

Dzień Dziadka - strona 25

Czy wiek jest przeszkodą w spełnianiu marzeń? Wiele osób udowodniło, że absolutnie nie! Nigdy nie jest za późno na odkrywanie nowych pasji i realizowanie najskrytszych pragnień. Co kupić z okazji Dnia Dziadka? Jeśli Twój Dziadek pasjonuje się motoryzacją lub zawsze marzył, aby przejechać się najnowszym autem - teraz będzie miał okazję.

Podaruj mu na 
Dzień Dziadka prezent, który sprawi, że poczuje się młody duchem. Ponieważ młodość tkwi w duszy, a nie w ciele. Każdy, kto chce spełniać marzenia, rozwijać się, przeżywać każdy dzień z dobrym nastawieniem, jest młody, niezależnie od daty w dokumencie.

Szukasz prezentu dla dziadka? Zrezygnuj ze standardowych, nudnych upominków dla dziadka jak etui z grawerem, whisky, kubek ze śmiesznym nadrukiem kufel czy karafka. Żaden zestaw prezentowy nie może równać się z wrażeniami, które gwarantuje jazda autem po torze! Wybierz idealny voucher dla Twojego dziadka i wręcz mu go w dniu jego święta – 22 stycznia.
Czytaj więcej
Filtry
Pokaż więcej produktów

Pomysł na prezent na Dzień Dziadka

Często nawet nie jesteśmy świadomi, że nasi bliscy posiadają jakieś niespełnione marzenia, które chcieliby zrealizować. Wstydzą się, boją, uważają, że jest już za późno, jednak wszyscy dobrze wiemy, że to nieprawda. Barwne życie nie wiąże się tylko z młodością, może być takie również w późniejszych latach, a nawet bardziej!

Dlatego nie bójmy się pomagać naszym bliskim w dążeniu do szczęścia. Starsze osoby z pewnością potrzebują wsparcia w dzieciach i wnukach, które pokażą im, że wierzą w ich siłę i trzymają kciuki za to, by ich życie mimo wieku, było kolorowe i pełne wrażeń. 
Prezent na Dzień Dziadka będzie idealną okazją do tego, aby dostarczyć radości i pięknych chwil oraz wywołać uśmiech na twarzy.

Wydaje się, że dla starszej osoby ciężej dobrać odpowiedni prezent, ale to tylko pozory. Jak wybrać znakomity prezent dla dziadka? Często zamykamy się w małym obszarze możliwości, jednak to niepotrzebne. Osoby w podeszłym wieku, na emeryturze, mają o wiele więcej czasu na spełnianie marzeń i może właśnie tego pragną, gdy odchowali dzieci, przestali pracować i spędzają czas w domach.

Dlatego Go-Racing stworzyło dla Was kategorię, która pozwoli obdarować Waszych Dziadków czymś naprawdę niesamowitym, związanym oczywiście z motoryzacją. Żadna pasja nie jest przypisana do wieku. Hobby ma każdy z nas, potrzeba tylko chęci i odwagi, by się w nim rozwijać i osiągać coraz to nowe doświadczenia. Wybierając atrakcję z Go-Racing, Twój 
prezent dla Dziadka na Dzień Dziadka otworzy przed nim całą masę możliwości. Sprawdź sam i przekonaj się, że praktyczny prezent dla dziadka może spełnić jego najskrytsze marzenia!

Co kupić na Dzień Dziadka? Pomysł na upominek motoryzacyjny

Atrakcji jest wiele, to zależy od upodobań. Jazda terenowym samochodem jako prezent dla Dziadka na Dzień Dziadka? Czemu nie… Dla Dziadków, którzy są nie tylko młodzi duchem, ale również zdrowi, pełni sił i lubią majsterkować, polecamy jazdę OFF ROAD.

Będzie to niezapomniana przygoda za kierownicą terenowego auta po trasie pełnej błota, piasku, wody, stromych zjazdów i podjazdów. Być może czasem będzie trzeba wysiąść z auta, by pokonać przeszkodę, jednak wrażenia z jazdy będą niesamowite. Samochody, które są przystosowane do jazdy OFF ROAD, charakteryzują się dużą wytrzymałością na wszelkie trudne warunki. Jest to więc atrakcja całoroczna, a im gorsza pogoda, tym więcej adrenaliny i emocji, które zostaną z Dziadkiem na długo!

Oczywiście o bezpieczeństwo i niezbędne wskazówki zadba doświadczony instruktor, który będzie obecny na miejscu pasażera przez cały czas podczas jazdy. Doświadczenie za kółkiem terenowego auta na pewno pomoże, ale nie jest konieczne - lekcja będzie cenna i z pewnością podczas realizacji vouchera Dziadek zyska nowe umiejętności. Jeśli nie miałeś pomysłu, co kupić Dziadkowi na Dzień Dziadka, jazda terenowym autem może okazać się strzałem w dziesiątkę. Choć będzie to nie lada wyzwanie, które może okazać się śmiesznym prezentem dostarczającym ogrom radości!

Idealny prezent na Dzień Dziadka – podaruj voucher prezentowy na przeżycia

Cofnijmy się do przeszłości, która z pewnością nie była łatwa, ale bardzo fascynująca. Jeśli Twój Dziadek jest zarówno fanem motoryzacji, jak i militariów, ten prezent z okazji Dnia Dziadka będzie czymś niepowtarzalnym. Jest to jazda wojskową amfibią gąsienicową, która niesie za sobą spory kawał historii. Model ten nosi nazwę Volvo BV202 i został on skonstruowany na zamówienie szwedzkiej armii.

Pojazd ten nie jest bardzo szybki, ponieważ porusza się na lądzie maksymalnie 52 km/h, jednak jego zaletą jest przede wszystkim niesamowita wytrzymałość. Ekstremalne warunki na bezdrożach nie są mu straszne, ponieważ porusza się po nich bez problemu. Radzi sobie w najgorszych warunkach pogodowych.

Są dwie możliwości czasowe - 10 i 20 minut. Zalecamy, aby na realizację tego vouchera ubrać się wygodnie. Najlepiej założyć obuwie odporne na wodę i błoto. Oczywiście możecie wraz z Dziadkiem wybrać się na miejsce jazdy, aby z odległości obserwować przejazd i towarzyszyć uczestnikowi w tym niecodziennym przeżyciu.

Będzie mu wspaniale ze świadomością, że dzięki Wam doświadczył czegoś zupełnie nowego, co pozwoliło mu poszerzyć horyzonty i zyskać wiedzę na temat motoryzacji. Wybierając 
prezent na Dzień Dziadka z oferty Go-Racing, dostarczysz ukochanemu seniorowi nieznanych mu dotąd wrażeń.

Praktyczny prezent dla najlepszego dziadka? Zrezygnuj z nudnych gadżetów i wręcz personalizowany prezent gwarantujący wrażenia!

Starsza data w dowodzie nie musi oznaczać, że ktoś nie idzie z duchem czasu! W dwudziestym pierwszym wieku przy tak ogromnej ilości informacji i łatwym dostępie do wiedzy, to właśnie starsze osoby zagłębiają się w naukę i poszerzają horyzonty. W wielu przypadkach mają na to o wiele więcej czasu niż młodzi ludzie, którzy są zapracowani i pochłonięci codziennymi obowiązkami.

Dlatego też z pewnością wśród Waszych Dziadków znajdą się tacy, którzy fascynują się motoryzacją i mocno zagłębiają się w ten temat. Niejeden Dziadek z pewnością mógłby zaskoczyć Was swoją wiedzą o samochodach, zarówno pod względem historycznym, jak i tym aktualnym. Wydaje Ci się, że Twój Dziadek nie zna najnowszych modeli sportowych aut, podczas gdy może okazać się, że wie o nich więcej niż myślisz! Dlatego zamiast zastanawiać się, co kupić na Dzień Dziadka, zaszalej i wybierz motoryzacyjną atrakcję, która przerośnie jego najśmielsze oczekiwania! Jazda superautem pełnym gracji to niezwykle elegancki prezent!

Dlatego naszą kolejną propozycją prezentu na Dzień Dziadka będzie przejazd szybkim, nowoczesnym samochodem. Którym? Wybór należy do Ciebie. W końcu to Ty najlepiej znasz swojego dziadka. W ofercie znajduje się wiele różnych aut, które skradną serce wielu fanów motoryzacji. Do naszych bestsellerów należą zdecydowanie: Lamborghini Gallardo, Audi R8, Ferrari F430, Mitsubishi Lancer, Porsche, KTM X-BOW, Ford Mustang, Aston Martin.

Babcia i wnuki mogą towarzyszyć obdarowanemu i obserwować jego przejazd, robić zdjęcia na pamiątkę i wspierać go w spełnianiu marzeń. Który senior spodziewa się, że otrzyma przejażdżkę sportowym autem jako 
prezent dla Dziadka na Dzień Dziadka?

Przejażdżka po torze czy ulicami miasta? To również zależy od osobistych preferencji. Okrążenia na torze są niesamowite pod tym względem, że można naprawdę mocno zaszaleć - jesteśmy na torze sami, obok nas instruktor, który dba o bezpieczeństwo i daje cenne wskazówki, jak obchodzić się z danym samochodem, aby czerpać z jazdy jak największą przyjemność.

Natomiast jazda ulicami musi być spokojniejsza - odbywa się bowiem w ruchu ulicznym i należy mieć na uwadze inne samochody. One również będą miały na uwadze nas... Ciężko nie odwrócić wzroku za najnowocześniejszym, sportowym autem! To właśnie te spojrzenia spowodują, że przejażdżka będzie jeszcze bardziej niesamowita i wyjątkowa. W końcu kto nie lubi czasem poczuć się luksusowo? Tym bardziej, jeśli jest to 
prezent na Dzień Dziadka od ukochanego wnuka...

Oryginalny prezent na Dzień Dziadka

Czas na kolejny bestseller, który w naszej ofercie od dawna stanowi ogromne źródło zainteresowania ze strony fanów motoryzacyjnych wrażeń. Będzie to oczywiście jazda monster truckiem, czyli ogromnym pojazdem, który sprawia wrażenie, jakby wyjechał prosto z filmu. Jest to samochód o wysokości 3,5 metra, jego długość natomiast to aż... 6 metrów. Ciężko wyobrazić sobie jego widok, gdy nigdy nie stało się obok.

Wręcz Dziadkowi voucher, który upoważni go to przejażdżki tym 5 tonowym autem. Będzie to przeżycie, którego nigdy nie zapomni. Monster truck wygląda zjawiskowo z boku, ale kiedy usiądzie się za jego kierownicą, wrażenia są kilkukrotnie większe. Podobnie jak w OFF ROADZIE, tutaj trasa również będzie wymagająca, jednak ten ogromny pojazd poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Doświadczony kierowca usiądzie na miejscu pasażera i poinstruuje Twojego Dziadka, jak obchodzić się z monster truckiem.

Z dedykacją dla najodważniejszych mamy też coś naprawdę wyjątkowego. Jest to tratowanie wraków monster truckiem, które odkąd pojawiło się w naszej ofercie, zdobyło ogromną popularność i zamiłowanie wśród pasjonatów motoryzacji odwiedzających naszą stronę internetową.

Ten 3,5 metrowy samochód potrafi stratować mniejsze samochody bez najmniejszego problemu. Twój Dziadek może usiąść za kierownicą i spróbować swoich sił w trasie, na której napotka wraki starych samochodów i zamiast je ominąć, po prostu je stratuje. Taki prezent na Dzień Dziadka z pewnością nie jest tym, czego mógłby się on spodziewać… Ale jeśli są chęci do spełniania marzeń, wszystko jest możliwe!

Pomysł na prezent dla dziadka – jaki voucher wybrać?

Kolejną atrakcją w naszej ofercie, którą proponujemy Wam jako prezent na Dzień Dziadka, jest zabawa w operatora koparko-ładowarki. Brzmi dość zabawnie, jednak gwarantujemy, że będzie to bardzo ciekawe doświadczenie. To zupełnie inne uczucie widzieć wielką koparkę, a spróbować swoich sił w jej obsłudze. Jest to voucher dla osób, które lubią potężne maszyny i chcą w życiu spróbować wszystkiego, co nowe i do tej pory nieznane.

W końcu nie każdy ma okazję stać się na moment operatorem koparki! A z pewnością nie jest to łatwe zadanie. Atrakcja jest dostępna przez cały rok - latem można nauczyć się przerzucania piasku, zaś zimą - śniegu. To doświadczenie będzie zaskakujące, ale też ciekawe. W końcu nigdy nie wiesz, póki nie spróbujesz. To jeden z najbardziej oryginalnych podarunków, jakie możesz podarować jako prezent dla Dziadka na Dzień Dziadka.

Uniwersalny prezent dla dziadka

Na sam koniec jako pomysł na prezent na Dzień Dziadka zaproponujemy Wam coś naprawdę wyjątkowego. Szczególnie polecamy te vouchery prawdziwym fanom motoryzacji, którzy chcą zyskać jeszcze większą wiedzę na temat różnych modeli szybkich aut. Jednak dla początkujących również będzie to niesamowite przeżycie. Są to tak zwane pojedynki aut. Odbywają się one również na torze, jednak tym razem każde okrążenie będzie wykonywane innym autem, co pozwoli porównać je między sobą i przeżyć dwie inne, niesamowite przejażdżki.

Pojedynki odbywają się na eventach motoryzacyjnych, na których także można pojawić się w towarzystwie bliskich osób. Jako wnuki, nie dajcie się prosić, idźcie na miejsce realizacji ze swoim Dziadkiem i obserwujcie jego świetną zabawę. A wrażeń będzie masa. Oprócz tego, że wykona dwa okrążenia dwoma autami nie z tej ziemi, np. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430, to zobaczy również inne super samochody, będzie mógł wykonać im zdjęcia.

Takie eventy są doskonałą okazją do poznania nowych ludzi, którzy również pasjonują się tym samym, czyli motoryzacją. Warto rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty o nowe doświadczenia związane z tym, co naprawdę nas fascynuje. Wiek nigdy nie jest przeszkodą, jeśli zdrowie pozwala, liczą się tylko chęci do spełniania swoich marzeń. Dlatego nie zastanawiaj się niepotrzebnie i podaruj swojemu Dziadkowi możliwość realizacji pragnień motoryzacyjnych, jeśli wiesz, że to coś, co naprawdę sprawia mu radość.

Już wiesz, że żadna skrzynka na narzędzie czy kubek dla dziadka nie dorówna świetnemu pomysłowi na prezent, jakim jest voucher na przejazd wybranym autem? Opcja ta sprawdzi się również jako prezent dla dziadka na urodziny, imieniny oraz inne okazje!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz propozycje, które z pewnością przypadną do gustu dziadkowi i wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto weźmie udział w evencie.


Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: