Szkolenie z bezpiecznej jazdy

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

850,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Kurs bezpieczeństwa dla kierowcy

Każdy kierowca pragnie by czuć się bezpiecznie na drodze. Często przydarzają się takie sytuacje, które wymagają szczególnych umiejętności kierowcy, ale nikt nie uczy takich rzeczy podczas kursu prawa jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się w jaki sposób reagować w przypadku np. utraty panowania nad kierownicą podczas poślizgu. Możesz wręczyć bliskiej osobie szkolenie z doświadczonym instruktorem lub samemu wziąć udział w realizacji i poznać zasady prawidłowego prowadzenia samochodu jak pracę i pozycję rąk na kierownicy, a także zagadnienia dotyczące toru jazdy w zakręcie. W zakres ośmiogodzinnego kursu wchodzą również ćwiczenia dynamiczne polegające na wywoływaniu i opanowywaniu poślizgów czy omijania przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Szkolenie 1 stopnia odbywa się samochodem osoby obdarowanej, dzięki temu każdy kierowca lepiej pozna swój pojazd, którym porusza się na co dzień. Szkolenie odbywa się w grupach liczących maksymalnie 10 osób.

Przebieg kursu

  • Przybycie na tor na godzinę 9:00
  • Pierwsza część szkolenia
  • Przerwa na lunch 
  • Druga część szkolenia 
  • Zakończenie kursu o godzinie 16:00

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Szkolenie trwa od godziny 9 do 16.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
kierowca
Dodatkowe informacje
Szkolenie odbywa się na torze wyścigowym, własnym autem. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Szkolenie odbywa się w maksymalnie 10 - osobowych grupach.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jazdy realizowane od kwietnia do października.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Weźmiesz udział w szkoleniu z bezpiecznej jazdy 1-go stopnia, gdzie poznasz podstawowe zasady za kierownicą. Przyjedź na tor swoim samochodem i pod okiem insruktora odbędziesz 8-mio godzinny kurs podczas któego dowiesz się jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Wyjeżdżając na ulicę będziesz czuć się bardziej pewny siebie!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej