Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda ulicami miasta
 4. Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo

Jazda ulicami miast: Lamborghini Gallardo

Cena od: 449 zł
Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Jazda Lamborghini Gallardo ulicami miasta

Miasto pulsujące energią, wspaniały sportowy samochód i Ty. Wszystko razem to mieszanka wybuchowa. Masz okazję zmierzyć się z tą przygodą. Mijając liczne przeszkody jakie spotkasz na trasie poczujesz się jak podczas prawdziwego pościgu. Inni będą mogli tylko zazdrościć. Możesz również przejechać się drogą szybkiego ruchu, a wtedy przekonasz się jaką prędkość jest w stanie osiągnąć to auto. Ta atrakcja sprawi, że jazda zwykłym samochodem już nigdy nie będzie tak samo satysfakcjonująca. Tak więc, jeśli jesteś fanem niecodziennych atrakcji, a zarazem lubisz poczuć dużą dawkę adrenaliny nie czekaj i wykup voucher. To doskonały pomysł na spędzenie dnia lub sprawienie oryginalnego prezentu bliskiej ci osobie. Nie czekaj, zrób to. 

Niezapomniany przejazd!

Szukasz mocnych wrażeń, jednocześnie nie pomijając wygody i korzyści płynących z nowoczesnej technologii ? Jazda Lamborghini Gallardo to coś w sam raz dla Ciebie. Przejazdy samochodowe tego typu to coś więcej niż szybka jazda, to również próba sił i koncentracji na drodze pełnej przeszkód. Tym razem nie będzie to zwykła przejażdżka po torze wyścigowym. Dlatego musisz przygotować się na dzień pełen niezapomnianych emocji których nie da się zapomnieć. Tak więc, nie czekaj. Zmierz się z tym sam lub kup voucher na prezent.

Dostępne lokalizacje przejazdu:

 • Tarnowskie Góry - Tarnowskie Góry, ul. Zagórska 220 - start z Parkingu Tesco,

 • Kraków - Kraków, ul. Rzepakowa 4R - start z Motopark Kraków,

 • Poznań - Przeźmierowo, ul. Wyścigowa 3 - start z terenu toru Poznań,

 • Warszawa - Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1B - start z terenu toru Modlin,

 • Warszawa - Słabomierz, ul. Żyradowska 2 - start z terenu toru Drive Land,

 • Warszawa - Grójec 05-600, Janówek 16.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Film z przejazdu

Do dyspozycji będą dwie kamery. Jedna rejestruje cała trasę, umieszczona jest na zewnątrz samochodu. Druga kamera wewnątrz auta, uchwyci każdy twój uśmiech. Otrzymasz profesjonalnie obrobiony klip video! Dzięki temu będziesz mógł wspominać swoją jazdę Lamborghini Gallardo przez długi czas. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz tuż przed realizacją!

Jak wygląda realizacja

 • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: