Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda ulicami miasta
 4. Jazda ulicami miast: Audi R8

Jazda ulicami miast: Audi R8

Cena od: 389 zł
Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Jazda Audi R8 ulicami miasta

logo Audi R8

Niemiecka precyzja i nieograniczony temperament - tak można opisać samochód Audi R8 V8. Auto doskonale sprawdza się zarówno w jeździe sportowej, jak i codziennej jeździe po mieście. Specjalny układ wydechowy, który podczas spokojnej jazdy tylko dyskretnie mruczy, po nabraniu prędkości ukazuje swoje drugie, drapieżne oblicze. Wybierz się na przejażdżkę Audi R8 V8 ulicami miasta i poznaj dwie twarze tego niemieckiego sportowca.

Niezapomniany przejazd!

Jazda Audi R8 V8 po mieście to niezapomniane przeżycie i coś więcej niż tylko szybka jazda. To prawdziwa próba sił i koncentracji oraz jedyna w swoim rodzaju okazja do poznania wszystkich możliwości testowanego pojazdu. Jazda ulicami miast odbywa się na trasie wyznaczonej przez organizatora i obejmuje zarówno jazdę po mieście, jak i przejazd drogą szybkiego ruchu.

Dane techniczne:Audi R8
Prędkość max 302 km/h
Silnik 4,2 V8
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,6 sekundy
Moc 430 KM

Dostępne lokalizacje przejazdu:

 • Tarnowskie Góry - Tarnowskie Góry, ul. Zagórska 220 - start z Parkingu Tesco,

 • Kraków - Kraków, ul. Rzepakowa 4R - start z Motopark Kraków,

 • Poznań - Przeźmierowo, ul. Wyścigowa 3 - start z terenu toru Poznań,

 • Warszawa - Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1B - start z terenu toru Modlin,

 • Warszawa - Słabomierz, ul. Żyradowska 2 - start z terenu toru Drive Land,

 • Warszawa - Grójec 05-600, Janówek 16.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Film z przejazdu

Do dyspozycji będą dwie kamery (za dodatkową opłatą przed realizacją). Jedna rejestruje całą trasę, umieszczona jest na zewnątrz samochodu. Druga kamera wewnątrz auta, uchwyci każdy twój uśmiech. Otrzymasz profesjonalnie obrobiony klip video! Dzięki temu będziesz mógł wspominać swoją jazdę przez długi czas. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz tuż przed realizacją!

Jak wygląda realizacja

 • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent