Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera
  5. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Poznań

Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007237

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera to fantastyczny pomysł na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji i szybkich aut sportowych.

Usiądź za kierownicą każdego z tych wyjątkowych modeli i poczuj niesamowitą dawkę adrenaliny!

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX to samochód rajdowy z nadwoziem typu sedan, wyposażony w czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 2457 cm³, osiągający maksymalną moc 224 koni mechanicznych i maksymalny moment obrotowy na poziomie 306 Nm. Za jego kierownicą pierwsze 100 km/h można osiągnąć w niecałe 6 sekund, natomiast jego prędkość maksymalna to 230 km/h.

Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera to niezwykle łatwe w prowadzeniu, superszybkie auto sportowe o ponadczasowym i niezmiennym od dziesięcioleci designie. Wyposażone jest w sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,6 litra, zamontowanym z tyłu, który dysponuje mocą wynoszącą 319 KM. Od 0 do 100 km/h można za jego kierownicą przyspieszyć w zaledwie 4,8 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Subaru Impreza WRX

Porsche 911 Carrera

Prędkość maksymalna

230 km/h

302 km/h

Moc

224 KM

319 KM

Pojemność silnika

2,5 l

3,6 l

Przyspieszenie do

100 km/h

5,9 s

4,8 s

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań powstał na terenie byłego poligonu wojskowego, do którego budowy wykorzystano nieużytkowane pasy startowe lotniska Poznań-Ławica, oddalonego około 9 kilometrów od Poznania. Początkowo, miejsce to służyło wyłącznie do organizacji eventów motocyklowych, jednak niedługo później funkcjonowało już jako tor samochodowo-motocyklowy. Tor Poznań słynie przede wszystkim z organizacji licznych wydarzeń motoryzacyjnych na skalę krajową i europejską, są to m.in.: Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdy KJS, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski oraz Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych. Tor Poznań pętla główna ma 4100 metrów długości i 12 metrów szerokości. Podczas jednego okrążenia czekać będzie na kierowców aż 14 zakrętów (5 lewych i 9 prawych) oraz prosta o długości 560 metrów, która idealnie sprawdzi się podczas weryfikacji przyspieszenia pojazdów.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, którego infrastruktura jest idealnie przystosowana do jazdy szybkimi autami sportowymi. O bezpieczeństwo podczas jazdy odpowiedzialna jest doświadczona kadra instruktorska.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Subaru Impreza WRX vs. Porsche 911 Carrera na Torze Poznań pętla główna realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy, z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków pogodowych;
  • Czas trwania jazdy Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera na Torze Poznań pętla główna zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz umiejętności osoby obdarowanej.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.