Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera
  5. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Łódź

Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007229

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Już teraz masz okazję przetestować dwa niesamowite samochody sportowe - Subaru Impreza WRX oraz Porsche 911 Carrera na profesjonalnym torze wyścigowym, podczas zorganizowanego eventu motoryzacyjnego, pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej!

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza to najpopularniejszy model samochodu ze stajni Subaru oraz legenda wyścigów samochodowych. Oznaczenie WRX, czyli World Rally eXperimental opisuje wyścigi, w których Subaru prezentuje możliwości swoich najlepszych samochodów. Subaru Impreza WRX napędzana jest przez turbodoładowany silnik typu boxer o pojemności 2,5 litra i mocy 224 koni mechanicznych. Posiada ono manualną, 6-biegową skrzynię biegów.

Porsche 911 Carrera

Porsche 911 to ponadczasowy, superszybki samochód sportowy wyposażony w silnik w układzie boxer, zamontowany tuż za tylną osią. Sposób jego umieszczenia sprawia, że szybkie pokonywanie zakrętów za jego kierownicą jest ekscytujące i niezwykle komfortowe. Za kierownicą Porsche 911 Carrera można osiągnąć prędkość maksymalną sięgającą 302 km/h, a od 0 do 100 km/h można rozpędzić się w zaledwie 4,8 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Subaru Impreza WRX

Porsche 911 Carrera

Prędkość maksymalna

230 km/h

302 km/h

Moc

224 KM

319 KM

Pojemność silnika

2,5 l

3,6 l

Przyspieszenie do

100 km/h

5,9 s

4,8 s

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy. Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m n.p.m). Fakt ten generuje nieprawdopodobne przeżycia.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana samochodów sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy odpowiedzialni są za zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Każdy uczestnik, przed przystąpieniem do jazdy, bierze udział w krótkim szkoleniu z zakresu zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Subaru Impreza WRX vs. Porsche 911 Carrera na Torze Łódź realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych, istnieje możliwość zmiany terminu realizacji vouchera;
  • Czas trwania jazdy Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera na Torze Łódź zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.