Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera
  5. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Jastrząb

Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007217

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, a szybka jazda to Twoja pasja, to jazda Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera na pewno spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że poczujesz ogromną dawkę adrenaliny. Spróbuj na własnej skórze i zarezerwuj jazdę już dziś!

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza to produkowany przez japoński koncern Subaru samochód rajdowy, który jest prawdziwą legendą WRC. Pierwsze egzemplarze powstały już w 1992 roku i zaledwie dwa lata później zaczęły odnosić sukcesy w najbardziej prestiżowych i międzynarodowych rajdach samochodowych. Model WRX wyposażony jest w silnik typu Boxer o pojemności 2,5 litra, dysponujący mocą 224 koni mechanicznych.

Porsche 911 Carrera

Porsche 911 to dwudrzwiowy samochód sportowy, wprowadzony na rynek we wrześniu 1964 roku przez firmę Porsche AG ze Stuttgartu w Niemczech. Posiada montowany z tyłu, sześciocylindrowy silnik typu bokser i oryginalnie zawieszenie z drążkiem skrętnym. Co ważne, przez lata samochód ten jest stale ulepszany, jednakże podstawowa koncepcja pozostała niezmieniona. Za kierownicą Porsche 911 Carrera można osiągnąć prędkość maksymalną wynoszącą 302 km/h.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Subaru Impreza WRX

Porsche 911 Carrera

Prędkość maksymalna

230 km/h

302 km/h

Moc

224 KM

319 KM

Pojemność silnika

2,5 l

3,6 l

Przyspieszenie do

100 km/h

5,9 s

4,8 s

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb położony jest w okolicach Radomia. Jest to pierwszy tor wyścigowy w Polsce, który został zaprojektowany i wybudowany od początku do końca. Powstał on z zamiłowania i pasji właścicieli do motoryzacji i szybkich aut sportowych. Tor Jastrząb zbudowany został z zachowaniem najwyższych standardów europejskich, z dbałością o każdy szczegół. Organizowane są na nim różnego rodzaju wydarzenia i eventy motoryzacyjne. Pętla toru wyścigowego ma 3500 metrów długości i 10 metrów szerokości, natomiast do jazd samochodami wyścigowymi wykorzystywany jest specjalnie wydzielony odcinek o długości 2400 metrów. Na trasie znajduje się 11 zakrętów o różnym stopniu trudności.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika szybkich aut sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Kierowca, przed przystąpieniem do jazdy, bierze udział w krótkim szkoleniu z zakresu obsługi pojazdów i zasad bezpieczeństwa panujących na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Subaru Impreza WRX vs. Porsche 911 Carrera na Torze Jastrząb - Radom realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych, istnieje możliwość zmiany terminu jazdy;
  • Czas trwania jazdy Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera na Torze Jastrząb - Radom zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.