Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera
  5. Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Krzywa

Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera - Tor Krzywa

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007225

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Już teraz masz okazję przetestować dwa niesamowite samochody sportowe - Subaru Impreza WRX oraz Porsche 911 Carrera na profesjonalnym torze wyścigowym, podczas zorganizowanego eventu motoryzacyjnego, pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej!

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza to najpopularniejszy model samochodu ze stajni Subaru oraz legenda wyścigów samochodowych. Oznaczenie WRX, czyli World Rally eXperimental opisuje wyścigi, w których Subaru prezentuje możliwości swoich najlepszych samochodów. Subaru Impreza WRX napędzana jest przez turbodoładowany silnik typu boxer o pojemności 2,5 litra i mocy 224 koni mechanicznych. Posiada ono manualną, 6-biegową skrzynię biegów.

Porsche 911 Carrera

Porsche 911 to ponadczasowy, superszybki samochód sportowy wyposażony w silnik w układzie boxer, zamontowany tuż za tylną osią. Sposób jego umieszczenia sprawia, że szybkie pokonywanie zakrętów za jego kierownicą jest ekscytujące i niezwykle komfortowe. Za kierownicą Porsche 911 Carrera można osiągnąć prędkość maksymalną sięgającą 302 km/h, a od 0 do 100 km/h można rozpędzić się w zaledwie 4,8 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Subaru Impreza WRX

Porsche 911 Carrera

Prędkość maksymalna

230 km/h

302 km/h

Moc

224 KM

319 KM

Pojemność silnika

2,5 l

3,6 l

Przyspieszenie do

100 km/h

5,9 s

4,8 s

Tor Krzywa

Tor Krzywa zlokalizowany jest na terenie dawnego Toru Pixers Ring. Oddalony jest on około 18 kilometrów od Bolesławca, 35 kilometrów od Legnicy i 100 kilometrów od Wrocławia. Tor Krzywa oferuje regularnie organizowane eventy motoryzacyjne, na których można przetestować supersamochody i umiejętności jazdy, a raz w miesiącu organizowane są na nim szkolenia oraz treningi driftu własnym samochodem. Pętla toru ma 1800 metrów długości, a jego szerokość waha się od 8 do 16 metrów. Podczas jednego okrążenia czekać będzie na kierowców aż 11 zakrętów (6 w prawo i 5 w lewo) oraz prosty odcinek o długości 100 metrów, który umożliwi weryfikację przyspieszenia pojazdów.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana samochodów sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy odpowiedzialni są za zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Każdy uczestnik, przed przystąpieniem do jazdy, bierze udział w krótkim szkoleniu z zakresu zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Subaru Impreza WRX vs. Porsche 911 Carrera na Torze Krzywa - Wrocław realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych, istnieje możliwość zmiany terminu realizacji vouchera;
  • Czas trwania jazdy Subaru Impreza WRX vs Porsche 911 Carrera na Torze Krzywa - Wrocław zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.