Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8
  5. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006759

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Audi R8 na głównej pętli toru w Poznaniu

Oddaj się czystej rozrywce w postaci jazdy po pętli głównej poznańskiego toru, która pobiła rekord długości i może się poszczycić najbardziej rozciągniętą trasą w całym kraju. Po ponad czterokilometrowej nitce przejedziesz się dwoma zjawiskowymi samochodami. Pierwszym z nich będzie powszechnie znane Lamborghini Gallardo, drugim zaś nieocenione Audi R8. Dzięki porównawczej przejażdżce będziesz mógł lepiej rozeznać się w swoich motoryzacyjnych upodobaniach i spędzić miło czas na aktywnym wypoczynku.

Lamborghini Gallardo i Audi R8

Prędkość maksymalna Audi R8 wynosi 302 km/h. Samochód przyspiesza do setki w 4,6 sekundy, za co odpowiada silnik o mocy 430 koni mechanicznych i pojemności 4,2 litra.

Lamborghini Gallardo rozpędza się od 0 do 100 km/h w jedyne 3,4 sekundy dzięki swojemu 5,2-litrowemu silnikowi o mocy 560 koni mechanicznych.

AUDI R8

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

302 km/h

Prędkość max

315 km/h

4,2 l V8

Silnik

5,2 l

4,6 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,4 s

430 KM

Moc

560 KM

Tor w Poznaniu

Pętla główna toru wyścigowego w Poznaniu posiada najdłuższą trasę w całym kraju, opiewająca na 4083 metry. Długość ta pozwala kierowcom na odpowiednie przetestowanie wszystkich parametrów prowadzonych samochodów. Na czterokilometrowej nitce na uczestnika eventu motoryzacyjnego czeka 14 zakrętów (5 w lewo, 9 w prawo), na których będzie musiał wykazać się umiejętnością manewrowania rozpędzonym pojazdem. Poznański tor jest miejscem, w którym co roku odbywa się szereg imprez dedykowanych miłośnikom sportowych aut.

Voucher na prezent

Zamów kupon z dostawą za pośrednictwem poczty, a wyślemy go zapakowanego w ozdobną kopertę. Jeżeli chcesz od razu cieszyć się swoim voucherem, możesz zamiast tego otrzymać go na swój adres e-mail.

Bezpieczeństwo

Zasady bezpieczeństwa są przedstawiane wszystkim uczestnikom eventu motoryzacyjnego podczas krótkiego szkolenia. Kierowcy aut dostępnych na torze odbywają swoje jazdy w obecności instruktora. Merytoryczny opiekun zajmuje miejsce pasażera, aby być na miejscu w razie potrzeby lub pojawienia się u uczestnika jakichkolwiek wątpliwości. O odpowiednie przygotowanie pętli wyścigowej i samochodów dba specjalnie do tego wyznaczone zaplecze techniczne, dlatego pojazdy są zawsze w pełni sprawne przed rozpoczęciem imprezy.

Jak wygląda realizacja

  • Aby zrealizować swój kupon, dokonaj swojej rejestracji w punkcie obsługi klienta mieszczącym się przy torze.
  • Udaj się w pobliże samochodów, gdzie poczekasz na swoją przejażdżkę.
  • Pamiętaj, aby pojawić się na torze minimum godzinę przed swoją jazdą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.