Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8
  5. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Krzywa

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006747

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Audi R8 po Torze Krzywa we Wrocławiu

Nawet na Torze Krzywa wszystko wydaje się proste, kiedy śmigasz po pętli zjawiskowym Lamborghini Gallardo, które dla wielu uchodzi za synonim luksusu. Doniosłe wrażenie podbija objęcie sterów nad fantastycznym Audi R8, będącym symbolem szybkości i niemieckiej precyzji. Obydwa samochody zachwycą cię swoimi osiągami, tak że będziesz miał wciąż ochotę na więcej ekstremalnych doznań.

Lamborghini Gallardo i Audi R8

Ośmiocylindrowy silnik widlasty o pojemności 4,2 litra oraz mocy 430 koni mechanicznych jest tym, co napędza wyjątkowe Audi R8, stanowiące przykład nowatorstwa i pomysłowości niemieckich konstruktorów.

Uosobieniem włoskiej myśli technicznej jest natomiast niezwykle szybkie Lamborghini Gallardo, które potrafi dobić nawet do 315 km/h, a do setki rozpędza się w niewiele ponad trzy sekundy.

AUDI R8

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

302 km/h

Prędkość max

315 km/h

4,2 l V8

Silnik

5,2 l

4,6 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,4 s

430 KM

Moc

560 KM

Tor Krzywa we Wrocławiu

Tor Krzywa został utworzony na terenie nieczynnego już lotniska i od lat udowadnia entuzjastom motoryzacji, że nie trzeba oderwać się od ziemi, by poczuć prawdziwe, ekstremalne emocje. Trasa liczy w sumie aż 11 zakrętów, natomiast najdłuższa prosta, jaka się na niej znajduje, rozciąga się na całe 700 metrów. Trudno wyobrazić sobie dogodniejsze warunki do nabrania pełnego rozpędu. Tor Krzywa zlokalizowany jest w odległości około 100 km od Wrocławia, a także 35 km od Legnicy oraz 18 km od miejscowości o nazwie Bolesławiec. Jego długość opiewa na 1800 metrów. Położony jest na terenie ośrodka oferującego rozrywki w postaci salonu Virtual Reality oraz symulatora rajdowego.

Voucher na prezent

Wybierz tradycyjną opcję vouchera z wysyłką, a otrzymasz kupon pocztą. Przyjdzie on do ciebie wówczas w dekoracyjnej kopercie. Jeśli nie chcesz czekać, możesz skorzystać z wersji elektronicznej vouchera i otrzymać go kilka chwil po dokonaniu zakupu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na terenie Toru Krzywa zapewnia odpowiednio przeszkolone zaplecze techniczne, czuwające nad jakością i parametrami pętli wyścigowej, a także samych samochodów. Dzięki temu masz pewność, że podczas twojej przejażdżki nie spotkają cię żadne nieprzyjemności. Dla twojego komfortu i dodatkowego bezpieczeństwa swoją jazdę odbędziesz w obecności instruktora, który z bocznego siedzenia będzie dzielił się z tobą wskazówkami i radami, a w razie potrzeby odpowie na twoje dodatkowe pytania.

Jak wygląda realizacja

  • By wykorzystać voucher, udaj się z nim do biura obsługi znajdującego się przy torze i zarejestruj się jako uczestnik eventu.
  • Poczekaj na swoją jazdę w pobliżu samochodów, obserwując przy okazji, jak inni radzą sobie podczas zmagań na torze.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.